DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Startlijsten / Resultaten Tijdschema Ruiter Paard
Het onderstaande tijdschema geeft alle proeven weer. Zodra Startlijsten en resultaten beschikbaar zijn, kan u deze terugvinden achter elke proef. De actuele proeven zijn weergegeven als "LIVE".

Vrijdag, 05. Juli 2019

Tijd Nr Proeven Resultaten
99 Zeiteinteilung PDF- Datei
 

Zaterdag, 06. Juli 2019

Dressurplatz
Tijd Nr Proeven Resultaten
09:00 20 Ehrenpreise:
Dressur-Wettbewerb
 
 
10:00 19 Geldpreise: MV Mode Service e.K., Eichstetten
Anhänger Engler GmbH, Buggingen
Ehrenpreise:

Dressurreiterprüfung Kl. A
 
 
12:00 16 Geldpreise: MBB, Eichstetten
Schütte-Wicklein GmbH,Herbolzheim
Ehrenpreise:

Dressurprüfung Kl. A**
 
 
14:15 15 Geldpreise: BST Rinklin GmbH,Bahlingen
Pensionsstall Pferdeglück, Teningen
Ehrenpreise:

Dressurreiterprüfung Kl. L* nur für Amateure (geschlossen)
 
 
16:30 02 Geldpreise:Sparkasse Freiburg Nördlicher Breisgau,Freiburg
Volksbank Breisgau Nord eG, Emmendingen
Ehrenpreise:

Punktespringprüfung Kl. M* mit Joker
 
 
Springplatz
Tijd Nr Proeven Resultaten
08:00 11 Geldpreis: Sulzberger Stalleinrichtungen & Pferdeboxen, Freiamt
Ehrenpreise:

Springpferdeprüfung Kl. A**
 
 
09:15 12 Geldpreis: breisgau food service GmbH, Freiburg
Ehrenpreise:

Springpferdeprüfung Kl. L
 
 
10:15 10 Geldpreis: Holzbau Büker GmbH, Eichstetten
Ehrenpreise:

Springprüfung mit Idealzeit Kl. A*
 
 
11:45 07 Geldpreise: Flyingbar GbR,Freiburg; Günter Höfflin, Eichstetten
Ketterer Immobilien,Bötzingen; Schmidt Präzisionsmechanik GmbH,
Walter Schüssele Gravuren + Sportpreise, Eichstetten
Ehrenpreise:

Springprüfung mit steigenden Anforderungen Kl.A**
 
 
13:30 04 Geldpreise: KANDETZKI Werbung Internet Kommunikation, Eichstetten
Peterstaler Mineralquellen GmbH, Bad Peterstal
Stefan Meier Sanitär- und Heizungstechnik, Eichstetten
Ehrenpreise:

Springprüfung Kl. L
 
 
15:15 03 Geldpreis: Schmidt Präzisionsmechanik GmbH, Eichstetten
Ehrenpreise:

Zwei-Phasen- Springprüfung Kl. L
 
 

Zondag, 07. Juli 2019

Dressurplatz
Tijd Nr Proeven Resultaten
08:00 21 Ehrenpreise: Reitsport Peter
Dr. Unger
Reitsport Buderer

Dressurreiter-Wettbewerb
 
 
09:30 18 Geldpreise: Reisebüro Bohn-Reisen GmbH, Eichstetten;
Servicebüro Hupke, Bahlingen; Anhänger Engler GmbH, Buggingen
Ehrenpreise:

Dressurprüfung Kl. A*
 
 
11:00 17 Geldpreise: Ernst GmbH, Bahingen
Fahrschule Reh, Bötzingen
Ehrenpreise:

Dressurprüfung Kl. A**
 
 
12:30 22/1 Ehrenpreise: Pokal Mimalein
Fa. Equiva
Fa. Casco

Reiter-Wettbewerb
 
 
cont. 22/2 Ehrenpreise: Pokal Mimalein
Fa. Equiva
Fa. Casco

Reiter-Wettbewerb
 
 
cont. 22/3 Ehrenpreise: Pokal Mimalein
Fa. Equiva
Fa. Casco

Reiter-Wettbewerb
 
 
14:00 14 Geldpreise: Autohaus Meinhard Scharn Familien-KG,Eichstetten
Ein Gönner des Vereins
Ehrenpreise:

Dressurprüfung Kl. L* - Tr.
 
 
Springplatz
Tijd Nr Proeven Resultaten
08:30 08 Geldpreise: FRIEDRICH KIEFER KG, Eichstetten
Ernst GmbH,Bahlingen; Sven Schulz Karosseriebau, Eichstetten
Ehrenpreise:

Stilspringprüfung Kl.A* mit Standard. (geschlossen)
 
 
10:00 09 Geldpreis: Fachmarkt Hiss GmbH, Eichstetten
Ehrenpreise:

Punktespringprüfung Kl. A** mit Joker (geschlossen)
 
 
11:30 06 Geldpreis: Autohaus Kaufmann GmbH, Bahlingen
Ehrenpreise:

Stilspringprüfung Kl.L (geschlossen)
 
 
12:30 13 Ehrenpreise: Rainhard Held Baudienstleistungen, Freiburg-Munzingen
Zoo Burkart
Reitsport Loesdau; FeBes
Reitsport Buderer; Leovet

Stilspring-Wettbewerb
 
 
13:30 05 Geldpreis: TGZ Lahr GmbH, Lahr
Ehrenpreise:

Springprüfung Kl. L
 
 
14:30 23/1 Ehrenpreise: Pookal Mimalein
Fa. Equiva
Fa. Casco

Führzügel-Wettbewerb Little Champions
 
 
cont. 23/2 Ehrenpreise: Pokal Mimalein
Fa. Equiva
Fa. Casco

Führzügel-Wettbewerb Little Champions
 
 
15:30 01 Geldpreis: Agrarservice Stein, Weisweil
Ehrenpreise:

Springprüfung Kl. M* mit Siegerrunde