DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Startlijsten / Resultaten Tijdschema Ruiter Paard
Het onderstaande tijdschema geeft alle proeven weer. Zodra Startlijsten en resultaten beschikbaar zijn, kan u deze terugvinden achter elke proef. De actuele proeven zijn weergegeven als "LIVE".

Donderdag, 19. September 2019

Tijd Nr Proeven Resultaten
12:30 10/1 1. Abt. VGH Versicherung Daniel Hunke aus Asel
2. Abt. Heizung u. Sanitär Dieter Friderici Harsum

Punktespringprüfung Kl.M* mit Joker 2051 u. mehr RLP TL
 
 
15:00 10/2 Uelzener versicherung, Steffen Höper aus Meinersen
Punktespringprüfung Kl.M* mit Joker 0 - 2050 RLP TL
 
 
17:30 14 Preis vom Autohaus Hentschel Hildesheim
Springprüfung Kl.M**
 
 
18:15 15 Preis des Seniorenheims Akazienhof
Springprüfung Kl.M**
 
 
19:30 27 Preis der Firma Fechtler Bestattungen , Famile Molzahn
Springprüfung Kl.L
 
 

Vrijdag, 20. September 2019

Tijd Nr Proeven Resultaten
08:00 21 Con Moto Consulting Group GmbH, Herr Feierabend aus München
Springprüfung Kl.M* TL
 
 
11:00 11/1 Familie Olv Grolle
Springprüfung Kl.S* 0 - 6200 RLP
 
 
12:15 11/2 Autohaus Hentschel, Hildesheim
Springprüfung Kl.S* 6201 u. mehr RLP
 
 
14:15 24 Steuerberatung Bernd Euler & Partner, Hannover
Punktespringprüfung Kl.M* TL
 
 
16:15 13 Preis des Autohauses Dürkop in Hildesheim
Springprüfung Kl.S**
 
 

Zaterdag, 21. September 2019

Tijd Nr Proeven Resultaten
09:00 16 Hufbeschlag Ralf Sachse aus Sprenge
Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.M**
 
 
09:45 17 Schornsteinwerk K H Schreyer GmbH
Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.M**
 
 
11:15 22 grewe GmbH & Co KG
Punktespringprüfung Kl.S* mit Joker
 
 
13:30 01 Springprüfung Kl.L
 
 
14:15 03 Springprüfung Kl.M*
 
 
14:45 05 Springprüfung Kl.M**
 
 
15:30 07 Springprüfung Kl.S*
 
 
16:30 19 Con Moto Consulting Group GmbH
Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.S**
 
 
18:45 25 Spedition Julius Kuhn, Sylvia Strehlau aus Hildesheim
Springprüfung Kl.S*
 
 
20:30 26 Avacon AG, Herr Schliestedt aus Sarstedt
Jump + Bullriding
 
 
21:00 12 Barrierenspringprfg.Kl.S*
 
 

Zondag, 22. September 2019

Tijd Nr Proeven Resultaten
09:00 18 Springprüfung Kl.S*
 
 
10:15 02 Preis der Wiedemann GmbH & Co KG aus Sarstedt
Springprüfung Kl.L
 
 
11:00 04 Preis des Architekturbüros Hachmeister in Sehnde
Springprüfung Kl.M*
 
 
11:30 06 Preis des Reitstalls Fran Bormann in Hüddessum
Springprüfung Kl.M**
 
 
12:15 08 Preis der Sparkasse Hildesheim - Goslar - Peine
Springprüfung Kl.S*
 
 
12:45 09 Norddeutsches CDW Vereins-Mannschaftschampionat
Christa und Dieter Willig, Bad Salzdetfurth

Mannsch.-Springprüfung
 
 
13:15 23 Wemhöner Surface Technologies, Herr Wemhöner aus Herford
Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.S*
 
 
15:15 20 Großer Preis von Norma -med, gegeben von Norbert Schütze
Springprfg.Kl.S m.St.***
 
 
17:45 28 Svenja von Richthofen, Lehnthe
Springprüfung Kl.L