Weilheim 2010
Preis der europalogisic Zeh GmbH & Co. KG, Schlierbach und der Ferdinand Scheurer GmbH, Göppingen05 Zwei-Phasen-Springprüfung Kl. M**
|
Groep 1
1
GER
Tim Hoster
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
667
Leon-Hardt
H / Württ / RSchi / 2003 / Landjunge / Corrado I / E: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof / F: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof
Details
H / Württ / RSchi / 2003 / Landjunge / Corrado I / E: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof / F: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof
0.00 | 46.27 | 0.00 |
29.62
130.00 EUR |
4
GER
Markus Kölz
RFG Burkhardshof
RFG Burkhardshof
138
Chamb
W / Holst / B / 2003 / Chambertin / Lavaletto / E: Casper,Alfred / F: ZG Jessen,Carl-Adolf u.Manfred
Details
W / Holst / B / 2003 / Chambertin / Lavaletto / E: Casper,Alfred / F: ZG Jessen,Carl-Adolf u.Manfred
0.00 | 45.22 | 0.00 |
34.00
70.00 EUR |
5
GER
Tim Hoster
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
674
Nino des Buissonnets
W / SF / B / 2001 / Kannan / Narcos II / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb
Details
W / SF / B / 2001 / Kannan / Narcos II / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb
0.00 | 47.73 | 0.00 |
34.66
60.00 EUR |
6
GER
Sebastian Becher
RC Ampfertal Eberdingen e.V.
RC Ampfertal Eberdingen e.V.
140
Champerlo
W / Holst / Schi / 2002 / Counter / Lasino / E: Becher,Sebastian / F: Ohlandt,Hans
Details
W / Holst / Schi / 2002 / Counter / Lasino / E: Becher,Sebastian / F: Ohlandt,Hans
0.00 | 43.88 | 0.00 |
37.92
55.00 EUR |
7
GER
Sebastian Röck
RFV Murrhardt e.V.
RFV Murrhardt e.V.
269
Dux 273
H / Westf / B / 1999 / Dux / Grossglockner / E: Röck,Sebastian / F: Wiedemann,Carsten
Details
H / Westf / B / 1999 / Dux / Grossglockner / E: Röck,Sebastian / F: Wiedemann,Carsten
0.00 | 45.13 | 0.50 |
41.49
50.00 EUR |
8
GER
Marie Becher
RC Ampfertal Eberdingen e.V.
RC Ampfertal Eberdingen e.V.
038
Atlantis 167
S / Württ / B / 2000 / Acadius / Libertino I / E: Schuler,Rainer / F: ZG Schuler,Otto u.Rainer GbR
Details
S / Württ / B / 2000 / Acadius / Libertino I / E: Schuler,Rainer / F: ZG Schuler,Otto u.Rainer GbR
0.00 | 46.35 | 1.00 |
44.00
50.00 EUR |
9
GER
Armin Engelhardt
RVFV VS-Zollhaus e.V.
RVFV VS-Zollhaus e.V.
480
Moser's Horseline Cordo
W / Westf / B / 2001 / Cordobes II / Rondo / E: Salmuth Dr.,Kai-Wigand von / F: Meier,Friedrich
Details
W / Westf / B / 2001 / Cordobes II / Rondo / E: Salmuth Dr.,Kai-Wigand von / F: Meier,Friedrich
0.00 | 44.76 | 4.00 |
28.01
50.00 EUR |
11
GER
Thiess Aldinger
Gelbe Husaren Altshausen
Gelbe Husaren Altshausen
315
First Lady 167
S / Württ / Schwb / 1999 / First Boy / Grunewald / E: Aldinger,Thiess / F: Degen,Rudolf
Details
S / Württ / Schwb / 1999 / First Boy / Grunewald / E: Aldinger,Thiess / F: Degen,Rudolf
0.00 | 41.37 | 4.00 |
33.25
|
12
GER
Volker Hahn
RV Waldenbuch-Hasenhof
RV Waldenbuch-Hasenhof
120
Cathleen 30
S / Holst / Schi / 2003 / Cassini II / Reichsgraf / E: Grieb,Maximilian / F: Thamling,Paul-Hermann
Details
S / Holst / Schi / 2003 / Cassini II / Reichsgraf / E: Grieb,Maximilian / F: Thamling,Paul-Hermann
0.00 | 46.15 | 4.00 |
37.38
|
13
GER
Jochen Zeh
RFV Weilheim/Teck
RFV Weilheim/Teck
496
Philty
W / Westf / Db / 2003 / Potential / Sacramento Son / E: Weber,Antje / F: Dünnewald,Maria
Details
W / Westf / Db / 2003 / Potential / Sacramento Son / E: Weber,Antje / F: Dünnewald,Maria
0.00 | 45.82 | 4.50 |
41.48
|
14
GER
Armin Engelhardt
RVFV VS-Zollhaus e.V.
RVFV VS-Zollhaus e.V.
180
Cocky Boy
W / CH.Wb / Db / 2002 / Celentano AS / Argentinus / E: Longo,Jennifer / F: Schmid,Walter
Details
W / CH.Wb / Db / 2002 / Celentano AS / Argentinus / E: Longo,Jennifer / F: Schmid,Walter
0.00 | 47.33 | 4.75 |
42.72
|
15
GER
Ewald Güss
RV Hüttental e.V
RV Hüttental e.V
479
Montreal 48
W / KWPN / Schi / 2001 / Manhattan / Rigoletto / E: Birk,Fritz / F: ZG Schipper,H.A.u.G.G.
Details
W / KWPN / Schi / 2001 / Manhattan / Rigoletto / E: Birk,Fritz / F: ZG Schipper,H.A.u.G.G.
0.00 | 47.57 | 5.25 |
44.63
|
16
GER
Uwe Carstensen
RC Riedheim
RC Riedheim
217
Couleur Noire
H / ZW / R / 2004 / Couleur-Rubin / Feuerwerk / E: Klaus,Alfons / F: Rubly,Albert
Details
H / ZW / R / 2004 / Couleur-Rubin / Feuerwerk / E: Klaus,Alfons / F: Rubly,Albert
0.00 | 47.59 | 5.75 |
46.51
|
17
GER
Mathias Jehle
RFV Fronhofen e.V.
RFV Fronhofen e.V.
449
Lucky 677
W / Württ / BSchi / 1997 / Limelight / Zeus (Nurzeus) / E: Jehle,Paul / F: Lang,Ulrich
Details
W / Württ / BSchi / 1997 / Limelight / Zeus (Nurzeus) / E: Jehle,Paul / F: Lang,Ulrich
0.00 | 41.25 | 8.00 |
31.28
|
19
GER
Katharina Freudenreich
RFG Burkhardshof
RFG Burkhardshof
427
Linnea K
S / Sachs / BkaSc / 2002 / Levisto / Nerv / E: Freudenreich,Katharina / F: Kölz,Werner
Details
S / Sachs / BkaSc / 2002 / Levisto / Nerv / E: Freudenreich,Katharina / F: Kölz,Werner
0.00 | 45.08 | 8.00 |
39.08
|
22
GER
Stephanie Maier
RV Heidenheim
RV Heidenheim
597
Sinclaire 6
W / Württ / F / 1998 / Senna Z / Palisador / E: Maier,Stephanie / F: Müller,Anita
Details
W / Württ / F / 1998 / Senna Z / Palisador / E: Maier,Stephanie / F: Müller,Anita
0.00 | 44.33 | 14.75 |
50.99
|
= 642.00 EUR
Groep 2
2
GER
Uwe Carstensen
RC Riedheim
RC Riedheim
202
Conner 30
W / Holst / B / 2004 / Con Air / Calato / E: Dolderer,Bettina / F: Clausen,Karl Heinz
Details
W / Holst / B / 2004 / Con Air / Calato / E: Dolderer,Bettina / F: Clausen,Karl Heinz
0.00 | 45.96 | 0.00 |
31.63
|
3
GER
Thomas Volk
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
399
Late Night 20
H / Old / B / 2001 / Landjunge / Silvio I / E: Volk,Kristina / F: Determann,Martin
Details
H / Old / B / 2001 / Landjunge / Silvio I / E: Volk,Kristina / F: Determann,Martin
0.00 | 47.16 | 0.00 |
33.60
|
4
GER
Joachim Durst
RC Güglingen
RC Güglingen
026
Aragon 233
W / Meckl. / Schi / 2000 / Adeptus / Grannenstolz / E: Wagner,Michaela / F: Striggow,Norbert
Details
W / Meckl. / Schi / 2000 / Adeptus / Grannenstolz / E: Wagner,Michaela / F: Striggow,Norbert
0.00 | 43.56 | 0.00 |
34.04
|
5
GER
Julian Stahl
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
058
Bolero 227
W / Holst / B / 1998 / Briscar / Cor de la Bryere / E: Kenner,Dorothee / F: Birchler,Manfred
Details
W / Holst / B / 1998 / Briscar / Cor de la Bryere / E: Kenner,Dorothee / F: Birchler,Manfred
0.00 | 46.55 | 0.00 |
35.96
|
7
GER
Hans-Jürgen Fallscheer
LRFV Köngen e.V.
LRFV Köngen e.V.
490
Option CK
S / Holst / Schi / 1999 / Carolus I / Calypso I / E: ZG Fallscheer,Familie / F: Kuhn,Christiane
Details
S / Holst / Schi / 1999 / Carolus I / Calypso I / E: ZG Fallscheer,Familie / F: Kuhn,Christiane
0.00 | 44.48 | 0.50 |
41.65
|
9
GER
Tim Hoster
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
672
Connery 18
W / Hann / B / 2001 / Chasseur I / Argentan I / E: Octavia Farms LLC, / F: Borstelmann,Waltraud
Details
W / Hann / B / 2001 / Chasseur I / Argentan I / E: Octavia Farms LLC, / F: Borstelmann,Waltraud
0.00 | 46.38 | 4.00 |
28.73
|
10
GER
Alexandra Heinzmann
Sportpferdezentrum Aach e.V.
Sportpferdezentrum Aach e.V.
216
Cosima 189
S / Old / Schwb / 2002 / Concetto I / Landadel / E: Strasser,Simon / F: Beil,Gabriele
Details
S / Old / Schwb / 2002 / Concetto I / Landadel / E: Strasser,Simon / F: Beil,Gabriele
0.00 | 45.53 | 4.00 |
31.99
|
11
GER
Marcel Braitinger
RFV Merklingen e.V
RFV Merklingen e.V
056
Body for Life B
S / Württ / B / 2003 / Landor S / Grosso Z / E: Braitinger,Jürgen / F: Braitinger,Jürgen
Details
S / Württ / B / 2003 / Landor S / Grosso Z / E: Braitinger,Jürgen / F: Braitinger,Jürgen
0.00 | 42.90 | 4.00 |
34.02
|
Andere, niet geklasseerde deelnemers
24
GER
Silvia Girardi
RSG Altheim
RSG Altheim
491
Pablo 317
W / Old / Db / 1998 / Pavarotti v.d.Helle / Leopardos / E: Girardi,Silvia / F: Rumpf,Horst
Details
W / Old / Db / 1998 / Pavarotti v.d.Helle / Leopardos / E: Girardi,Silvia / F: Rumpf,Horst
4.00 | 43.39 |
|
28
GER
Julia Baur
TRG Baltmannsweiler e.V
TRG Baltmannsweiler e.V
548
Robin Goodfellow 3
H / Hann / F / 2001 / Ravensburger / Fürstengold / E: Baur,Julia / F: Ritte,Uwe
Details
H / Hann / F / 2001 / Ravensburger / Fürstengold / E: Baur,Julia / F: Ritte,Uwe
4.00 | 43.93 |
|
29
CZE
Christine Klimova
285
Escapado 4
W / Hann / Db / 2001 / Escudo I / Calypso II / E: Zuchthof Helle, / F: Fischer,Meike
Details
W / Hann / Db / 2001 / Escudo I / Calypso II / E: Zuchthof Helle, / F: Fischer,Meike
4.00 | 44.11 |
|
30
GER
Eva Groh
RV Winnenden u.U.
RV Winnenden u.U.
610
Starlight 127
W / Hann / R / 1995 / Singular Joter I / Gardestern I / E: Groh,Manfred / F: Erxleben,Horst
Details
W / Hann / R / 1995 / Singular Joter I / Gardestern I / E: Groh,Manfred / F: Erxleben,Horst
4.00 | 44.75 |
|
31
GER
Susanne Dalkiz
RFV Raidwangen
RFV Raidwangen
234
Darling's Diamond
W / Württ / Db / 2001 / Diderot / Calypso II / E: Hansel,Stefanie / F: Mohr,Harald
Details
W / Württ / Db / 2001 / Diderot / Calypso II / E: Hansel,Stefanie / F: Mohr,Harald
4.00 | 45.29 |
|
33
GER
Alexandra Heinzmann
Sportpferdezentrum Aach e.V.
Sportpferdezentrum Aach e.V.
195
Comtesse 177
S / Hann / B / 1999 / Cashman / Tiroler xx / E: Roßburg,Matthias / F: Broka,Friedrich
Details
S / Hann / B / 1999 / Cashman / Tiroler xx / E: Roßburg,Matthias / F: Broka,Friedrich
4.00 | 45.58 |
|
35
GER
Madeleine Fischer
RFV Weilheim/Teck
RFV Weilheim/Teck
203
Constanze 43
S / Hann / Db / 2002 / Contendro I / Ramiro's Bube / E: Hofbauer,Jonas / F: Eylmann,Robert
Details
S / Hann / Db / 2002 / Contendro I / Ramiro's Bube / E: Hofbauer,Jonas / F: Eylmann,Robert
4.00 | 45.74 |
|
36
GER
Johannes Walliser
RFV Weilheim/Teck
RFV Weilheim/Teck
283
Ernst-August 4
W / Hann / Db / 2004 / El Bundy I / Fabriano / E: Walliser,Maren / F: Fricke,Rüdiger
Details
W / Hann / Db / 2004 / El Bundy I / Fabriano / E: Walliser,Maren / F: Fricke,Rüdiger
4.00 | 47.84 |
|
38
GER
Michael Hynek
RA SV Leingarten e.V.
RA SV Leingarten e.V.
141
Chancero
H / Holst / Schi / 2002 / Colman / Ahorn Z / E: Hynek,Michael / F: ZG Tischer Familie,
Details
H / Holst / Schi / 2002 / Colman / Ahorn Z / E: Hynek,Michael / F: ZG Tischer Familie,
4.00 | 48.60 |
|
39
GER
Markus Kölz
RFG Burkhardshof
RFG Burkhardshof
212
Corneman
H / Holst / B / 2003 / Con Air / Salient xx / E: Heiche,Agathe / F: Schmid,Wolfgang
Details
H / Holst / B / 2003 / Con Air / Salient xx / E: Heiche,Agathe / F: Schmid,Wolfgang
4.00 | 49.32 |
|
40
GER
Oliver Barthel
RC Hofgut Bodelshofen e.V
RC Hofgut Bodelshofen e.V
169
Classic Loony Leena
S / Württ / B / 2001 / Lavaletto / Cordeur / E: Kiesel,Carolin / F: Barthel,Oliver
Details
S / Württ / B / 2001 / Lavaletto / Cordeur / E: Kiesel,Carolin / F: Barthel,Oliver
8.00 | 44.40 |
|
41
GER
Frieder Dietterle
TVRG Gültstein
TVRG Gültstein
174
Clintano 3
H / OS / BkaSc / 2002 / Clinton I / Narew xx / E: Stall Dietterle GbR,Frieder / F: Gestüt Lewitz,
Details
H / OS / BkaSc / 2002 / Clinton I / Narew xx / E: Stall Dietterle GbR,Frieder / F: Gestüt Lewitz,
8.00 | 45.04 |
|
44
BEL
Raphael Masson
RV Löcherholz e.V.
RV Löcherholz e.V.
192
Colorit
H / Württ / Schi / 2003 / Coriano / Capitol I / E: Isaak,Klaus / F: Weimer,Hans-Dieter
Details
H / Württ / Schi / 2003 / Coriano / Capitol I / E: Isaak,Klaus / F: Weimer,Hans-Dieter
8.00 | 47.38 |
|
49
GER
Stephanie Maier
RV Heidenheim
RV Heidenheim
361
Hallyfax
W / Sachs / Db / 1998 / Heraldik xx / Dorfjunge / E: Maier,Lisa Marie / F: Gestüt Noschkowitz/Frank Weichold,
Details
W / Sachs / Db / 1998 / Heraldik xx / Dorfjunge / E: Maier,Lisa Marie / F: Gestüt Noschkowitz/Frank Weichold,
12.00 | 65.11 |
|
GBR
Claire Farnham
RV Erlenhof e.V.Köngen
RV Erlenhof e.V.Köngen
393
Landina 37
S / Württ / B / 2003 / Landstreicher / Advocat / E: Kruse,Katrin / F: Kruse,Katrin
Details
S / Württ / B / 2003 / Landstreicher / Advocat / E: Kruse,Katrin / F: Kruse,Katrin
Opgegeven |
|
GER
Marcel Braitinger
RFV Merklingen e.V
RFV Merklingen e.V
338
Gameboy B
W / Württ / Db / 1998 / Grosso Z / Flamenco / E: Braitinger,Jürgen / F: Braitinger,Jürgen
Details
W / Württ / Db / 1998 / Grosso Z / Flamenco / E: Braitinger,Jürgen / F: Braitinger,Jürgen
Opgegeven |
|
GER
Julian Stahl
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
644
Winnie the Pooh 14
H / Bay / B / 2000 / Weltenadel / Lord Logger / E: Hölzel,Manfred / F: ZG Walch,Karl u. Marianne
Details
H / Bay / B / 2000 / Weltenadel / Lord Logger / E: Hölzel,Manfred / F: ZG Walch,Karl u. Marianne
Opgegeven |
|
GER
Thiess Aldinger
Gelbe Husaren Altshausen
Gelbe Husaren Altshausen
258
Donnerlittchen 17
S / Old / B / 1998 / De Niro / Argentinus / E: Einsiedler,Sandra / F: Hemme,Heinz
Details
S / Old / B / 1998 / De Niro / Argentinus / E: Einsiedler,Sandra / F: Hemme,Heinz
Opgegeven |
|
GER
Werner C. Hildenbrand
RSVgg Schmiedeäcker e.V.
RSVgg Schmiedeäcker e.V.
583
Scarletti
H / Hann / B / 1998 / Stakkato / Gralsritter / E: Hildenbrand Dr.,Werner / F: Thiesse,Kurt
Details
H / Hann / B / 1998 / Stakkato / Gralsritter / E: Hildenbrand Dr.,Werner / F: Thiesse,Kurt
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.