DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS    FRANÇAIS  
NetAachen Preis 3. WP Hallenchampionat der Ponyreiter Tijdschema Ruiter Paard

14 Ponyspringprüfung Kl.M*

Resultaat: 24 deelnemers zijn gestart en geklasseerde 8 in deze proef.
 
Richter:   
 
André Kolmann
Patrick Quaden
Nr Ruiter Land  NR Paard Ronde
Strafpunten
 
Tijd
Herkansing
Strafpunten
 
Tijd
 
 1  Louis-Fynn Tschischke 
RFV v. Bismarck Exter e.V.
   356  Magics First Lady
S / DR / B / 2012 / Magic Cornflakes / FS Chiwago / 106JO62 / B: Günther,Klaudia  / Z: Lasarzik,Jana
 0.00  61.63  0.00  32.88 
80,00 EUR
 
 2  Carlotta Terhörst 
ZRFV Legden e.V.
   392  Pinocchio S.W.
H / DR / F / 2012 / Principal Boy / Bolero / 106NN00 / B: Schulze Wartenhorst,Josef  / Z: Schulze Wartenhorst,Hugo
 0.00  68.02  4.00  32.44 
65,00 EUR
 
 3  Lara Tönnissen 
RFV Lüdinghausen e.V.
   170  Clarissa NRW
S / Westf / B / 2009 / Coronas / Cayetano L / 106IA91 / B: Schulte-Geldermann,Gerd  / Z: Meyerhoff,Klaus
 1.00  72.15     
46,00 EUR
 
 4  Anika Ott 
RFV Fronhofen
   314  Kira-Bell
S / DR / F / 2008 / Kantje's Ronaldo / / 105YT25 / B: Ott,Anika  / Z: Seidel,Dirk
 4.00  66.15     
40,00 EUR
 
 5  Arwen-Charlotte Thaler 
RV Waldenbuch-Hasenhof e.V.
   341  Little Lady 238
S / DR / Schi / 2009 / Kantje's Ronaldo / Nantano / 105WA36 / B: Thaler,Arwen-Charlotte  / Z: Brocks,Karl
 4.00  66.99     
35,00 EUR
 
 6  Taja Kiesewetter 
RSV Neuenwalde
   382  Oliver Twist 22
W / DR / Db / 2011 / Ombri B / Brillant / 106CG40 / B: Pyka-Kiesewetter,Maren  / Z: Reese,Jürgen
 4.00  67.56     
30,00 EUR
 
 7  Katia Hansjosten 
ZRFV Schwartmecke e.V.
   219  Crazy Cinderella 2
S / DR / Falbe / 2011 / FS Champion de Luxe / Mentos / 106NE93 / B: Heinrichs,Nina  / Z: Müskens,Karl
 4.00  68.90     
27,00 EUR
 
 8  Marcel Kandziora 
RUFV Rütenbrock u.Umgebung e.V.
   275  Flame 57
W / KWPN / F / 2005 / Den Bramel's Baye / Voltaire / 103KP89 / B: Kandziora,Vivien Jolien  / Z: Evenhuis,J.R.J.
 4.00  70.95     
27,00 EUR
 
Total = 350,00 EUR
   niet geklasseerd:           
 9  Lou Puch 
Schweiz
   450  Baccardi 29
W / DR / Schwb / 2006 / Bon Jovi / Matcho AA / 103QH42 / B: Dürst,Michelle  / Z: Heyder,Martin
 5.00  73.17       
 10  Lilli Marie Carius 
Landw. RV Kalthof e.V.
   418  Steendieks Jolly Couer
S / DR / F / 2008 / Steendieks Carneby / Irish Dancer xx / 105DA75 / B: Esser-Carius,Lars Christian  / Z: Böge,Peter
 5.00  75.36       
 11  Jannis van der Linde 
RFV Südlohn-Oeding e. V.
   435  Velvetino
W / DR / Db / 2010 / Vincent / Notre Beau / 106QJ90 / B: Gericks,Wilhelm  / Z: ZG Voss, Bernfried u.Christoph,
 7.00  81.36       
 12  Eva Kunkel 
RFV Ronneburger Hügelland e.V.
   358  Mas que nada 4
H / DR / B / 2007 / Monet / Staron / 105DD71 / B: Beindorf,Michael  / Z: Beindorf,Michael
 8.00  71.89       
 13  Fabio Thielen 
RFV Losheim e.V.
   033  Bad Man
W / DR / Df / 2004 / Brinkum's Helmut / Magister / 103QR65 / B: Thielen,Daniela  / Z: Krüger,Stefanie
 8.00  86.39       
 14  Julia Dierlamm 
RGS am Hainesch e.V.
   459  New Light S
S / DR / Db / 2011 / Nemax / Quite Capitol / 106HL56 / B: Strehle,Carsten  / Z: Strehle,Carsten
 9.00  73.41       
 15  Liam Broich 
RV Kaldenkirchen 1929
   236  Da Capo 226
W / DR / B / 2012 / Duncan / Coosheen Finnegan / 106KG11 / B: Tiede,Vanessa  / Z: Krone,Doris
 9.00  73.95       
 16  Hannah Vetterli 
Schweiz
   452  High Noon 48
H / DR / B / 2009 / Halifax / Chico / 105BY97 / B: Ewenz,Helmut  / Z: Jung,Gisela
 10.00  83.03       
 17  Naomi Himmelreich 
PSV Kördorf e.V.
   373  Nashville Tennessee 2
S / DR / B / 2009 / Nashville WH / Nibelungenheld / 106FX80 / B: Himmelreich,Naomi  / Z: ZG Neikes-Alexander,
 12.00  62.35       
 18  Marietta Hildebrandt 
Wetterauer RV Friedberg e.V.
   042  Benjamin 386
W / DR / Db / 2004 / Brillant`s Golden Boy / Valentino / 103MO28 / B: Hildebrandt,Marietta  / Z: Steppuhn,Werner
 12.00  62.48       
 19  Stella Ruhe 
RFV St. Georg Kreuzkrug-Raddestorf
   235  D' Agostinos Kid
W / DR / F / 2006 / AMD D'Agostino / Friedrichshof Kaisergun / 105ZO47 / B: Ruhe,Simone  / Z: Pace,Alexandra
 12.00  70.40       
 20  Sophie Meyer zu Lösebeck 
RV Klein Drehle e.V.
   268  Fairy Tale 33
S / Old / B / 2011 / For Cornet / Cessna / 105PB77 / B: König,Leo  / Z: König,Leo
 13.00  74.38       
 21  Malin Terhoeven-Urselmans 
RV von Bredow Keppeln
   361  Mephisto 331
W / DR / 2002 / Mentos / Robin / 105GK97 / B: Sander,Jonas  / Z: Leufkens,Arno
 13.00  88.94       
 22  Johannes Beeken 
RUFV Bösel e.V.
   360  Mentos Junior 2
H / DR / Df / 2004 / Mentos / Downland Folklore / 103DI00 / B: Schulze Topphoff,Marie  / Z: Schulte-Geldermann,Gerd
 18.00  79.96       
 23  Sarah de Kraker 
Niederlande
   454  Kerwin van Orchid
W / NRPS / B / 2010 / / 105EB94 / B: de Kraker,Sarah 
 23.00  99.44       
 el.  Jonna Esser 
RTG Silberberghof
   043  Bente 11
S / KWPN / B / 2006 / Verdi (Q-Verdi) / Kroongraaf / 105DM83 / B: Sportpferde Carsten Esser,  / Z: ten Have,L.