DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Preis der Firma Stauffenberg Brot Tijdschema Ruiter Paard

12 Springprüfung Kl. S* - Große Tour - Wertungsprüfung WEM Reiter/Senioren

Resultaat: 62 deelnemers zijn gestart en geklasseerde 21 in deze proef.
 
Richter:   
 
Heiko Koolman
Günter Hegeler
Nr Ruiter Land  NR Paard StrafpuntenTijd  
 1  Henry Vaske 
RG Klein Roscharden
   1212  Quinaro 3
W / Old / F / 2002 / Quattro B / Figaro / GER45873 / B: Dirks,Klaus  / Z: Harms,Carsten
 0.00  60.92 
320,00 EUR
 
 2  Jan-Phillipp Weichert 
RFV Rulle e.V.
   942  Lenitas 2
H / Holst / B / 2004 / Limbus / Cheenook / 103AG07 / B: Erdmann,Bernfried  / Z: Meier,Thieß
 0.00  61.05 
250,00 EUR
 
 3  Isabel Heckmann 
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
   1174  Queen Capitol
S / Old / B / 2001 / Landcapitol / Quattro B / GER46007 / B: Heckmann,Isabel  / Z: Dannemann,Gerd
 0.00  61.83 
185,00 EUR
 
 4  Karl-Heinz Markus 
RUFV Werlte u. Umgebung
   074  Azur de Luciano
W / Old / Df / 1999 / Azur de Paulstra / Luciano / GER40617 / B: Handelsstall Rob Gröniger,  / Z: Sudowe,Heinz
 0.00  63.67 
136,00 EUR
 
 5  Maurice Tebbel 
RFV Emsbueren e.V.
   1584  Akku 2
W / Westf / B / 2005 / Albatros 86 / Pep 3 / 103AZ02 / B: Tebbel, Rene  / Z: Thye-Moormann, Hubert
 0.00  64.26 
112,00 EUR
 
 6  Hendrik Sosath 
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
   1162  Quality 9
H / Holst / Db / 1999 / Quinar / Lantaan / GER25933 / B: Sosath,Gerd  / Z: Jacobsen,Jürgen
 0.00  64.47 
95,00 EUR
 
 7  Carsten Sandmann 
RUFV Lathen u. Umgebung
   979  Livinjo 3
W / Old / B / 2002 / Lycos / Contender / 103JW72 / B: Sandmann,Hermann-Josef  / Z: Willms,Jan-Gert
 0.00  65.42 
85,00 EUR
 
 8  Guido Jun. Klatte 
RG Klein Roscharden
   413  Collado
H / Holst / Db / 2004 / Cassini I / Landgraf I / 103FP72 / B: Heinrich Klatte,  / Z: Fleddermann,Heinz-Theo
 0.00  65.77 
75,00 EUR
 
 9  Matthias Janßen 
RFV St.Georg Ankum
   926  Le Quidam
H / Holst / Db / 2002 / Landjunge / Quidam de Revel / GER45986 / B: Harjes,Wolfgang  / Z: Harjes,Wolfgang
 0.00  65.86 
75,00 EUR
 
 10  Hendrik Sosath 
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
   087  Balouba 3
S / OS / Schwb / 2003 / Baloubet du Rouet / Landadel / 102XW16 / B: Sosath,Gerd  / Z: Sosath,Gerd
 0.00  66.34 
75,00 EUR
 
 11  Felix Brüggemann 
ZRFV Riesenbeck e.V.
   1143  Polidor 3
W / Westf / B / 1998 / Polydor / Pilot / 102NC90 / B: Brüggemann,Ewald  / Z: Vehlber,Friedhelm
 0.00  66.56 
75,00 EUR
 
 12  Tim Brüggemann 
ZRFV Riesenbeck e.V.
   476  Corio Star
W / Old / Hlb / 2001 / Coriolan / Alme Star / GER43699 / B: Brüggemann,Tim  / Z: Musiol,Johannes
 0.00  66.97 
75,00 EUR
 
 13  Bernd Osterkamp 
RUFV der Gemeinde Lindern
   1458  Tabea 20
S / Holst / B / 2003 / Contendro I / Fernando / 103CT87 / B: Stölting Dr.,Alexandra  / Z: Eim,Günter
 0.00  67.15 
75,00 EUR
 
 14  Joachim Heyer 
RUFV Cappeln
   047  Aquarell PW
W / Old / Df / 2004 / Argentinus / Zeus (Nurzeus) / 103FF52 / B: Wendeln,Peter  / Z: Wendeln,Paul
 0.00  67.18 
75,00 EUR
 
 15  Denis Nielsen 
RUFG Falkenberg e.V.
   1219  Quincy-Star 2
H / Holst / Schi / 2003 / Quantum / Lennon / AUT40604 / B: Janout,Petra  / Z: Johannsen,Gerhard
 0.00  68.00 
75,00 EUR
 
 16  Dorien de Vocht 
TG Bad Zwischenahn
   1379  Sincity
W / Old / B / 2003 / Sandro Hit / Classiker / 103CW33 / B: Grehl,Nicole  / Z: ZG Boekhoff,Arend u.Doris GbR
 0.00  68.09 
75,00 EUR
 
 17  Lea Steinbrüchel 
RUFV Hagen St. Martinus
   1455  Syra 13
S / Holst / Db / 2002 / Lorentin I / Coriander / 102QP51 / B: Dzhamil,Amin  / Z: Thies,Hilde
 0.00  68.58   
 18  Jens Rensen 
RUFG Falkenberg e.V.
   1424  Stalypso
H / Hann / B / 2002 / Stakkato / Calypso II / 102RA83 / B: Gestüt Sprehe GmbH,  / Z: Heumann,Jürgen
 0.00  68.85   
 19  Matthias Janßen 
RFV St.Georg Ankum
   516  Cyraneiky
S / OS / B / 2003 / Cheenook / Beach Boy / 103NV91 / B: Jösch,Bernd  / Z: Jösch,Bernd
 0.00  70.04   
 20  Stefan Schiemer 
RFV Emsbueren e.V.
   1611  Vera 80
S / BWP / Db / 1998 / Non Stop MobilCom / / AUT05433 / B: Schiemer, Stefan  / Z: Heymans, Frans
 0.00  71.06   
 21  Stefan Schiemer 
RFV Emsbueren e.V.
   1610  Mister Moujik vh Molenhof
H / AESRpf / B / 2004 / VDL Indoctro / 103DO44 / B: Schiemer, Stefan  / Z: Dillen, Cyriel
 0.00  71.40   
Total = 1.858,00 EUR
   niet geklasseerd:           
 22  Maira Große-Albers 
RV Klein Drehle e.V.
   1211  Quinaro 2
H / Old / Db / 2002 / Quick Star / Darco / 102SS61 / B: König,Leo  / Z: König,Leo
 0.00  73.23   
 23  Gilbert Böckmann 
RUFV Lastrup e.V.
   337  Check in 2
H / OS / B / 2003 / Cordalme Z / Lord Pezi / 102TY97 / B: Böckmann Pferde GmbH,  / Z: Böckmann,Gilbert
 0.00  74.37   
 24  Eileen Fornfeist 
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
   1597  Zürich 2
W / KWPN / Schi / 2004 / Eurocommerce Berlin / / 103FG51 / B: BG Fornfeist, Familie  / Z: Dam, P.van
 0.00  74.74   
 25  Denis Nielsen 
RUFG Falkenberg e.V.
   1197  Quidamo
H / Westf / B / 2003 / Quidam's Rubin / Lafontaine / 102RB03 / B: Gestüt Sprehe GmbH,  / Z: Tebbel,Rene
 0.00  75.67   
 26  Rudi Stolmeijer 
Reit- und Fahrv. Isterberg e.V.
   964  Lilly-Fee 2
S / Old / Schwb / 2004 / Love and Jump / Last Liberty / 102UT63 / B: Stolmeijer,Rudi  / Z: Schwegmann-Grüger,Ute
 0.25  76.02   
 27  Maurice Tebbel 
RFV Emsbueren e.V.
   1583  Lehmann 13
W / Westf / B / 2003 / Falkenhof's Lancer / / 103CV54 / B: Tebbel, Rene  / Z: Marx, Roland
 0.25  76.19   
 28  Zhanna Kim     272  Cassius 37
W / Holst / Schi / 1999 / Cassini II / Mago xx / GER26366 / B: Zhanna,Kim  / Z: Siegert,Willi
 0.50  77.77   
 29  Otto Vaske 
RG Klein Roscharden
   665  Extasy V
W / Hann / B / 2003 / Ehrenwort / Lacros / B: Voßhage,Karl  / Z: Voßhage,Karl
 4.00  61.18   
 30  Joachim Heyer 
RUFV Cappeln
   483  Corrado 123
H / Holst / B / 2002 / Corrado I / Grundyman xx / 102OB67 / B: Block,Gabriele  / Z: Voss,Annelie
 4.00  63.36   
 31  Johannes Vornholt 
RFV Rulle e.V.
   1195  Quidam 8
H / Holst / B / 2000 / Quinar / Landgraf I / B: König,Leo  / Z: ZG Block,Ingeborg u.Klaus
 4.00  64.11   
 32  Johannes Vornholt 
RFV Rulle e.V.
   339  Checkpoint 19
H / Old / B / 2002 / Cordalme Z / Silvio I / GER43733 / B: König,Leo  / Z: Arkenberg,Bernhard
 4.00  65.26   
 33  Stephan Geue 
RC Hude e.V.
   317  Chanel Gold
S / OS / B / 2003 / Landgold / Grannox / 103AX68 / B: Schmacker,Karl-Heinz  / Z: ZG Maack,Jörg u.Schmacker,K.-H.
 4.00  65.69   
 34  Hartwig Rohde 
RUFV Lastrup e.V.
   455  Contessa 128
S / OS / B / 2003 / Contender / Landkaiser / 103LK92 / B: Sandmann,Wilfried  / Z: Sandmann,Wilfried
 4.00  66.01   
 35  Carsten Sandmann 
RUFV Lathen u. Umgebung
   349  Chester 212
H / Old / R / 2004 / Conello / Akzent II / B: Sandmann,Hermann-Josef  / Z: Terhorst,Kerstin
 4.00  66.03   
 36  Tim Brüggemann 
ZRFV Riesenbeck e.V.
   1192  Quichotte 2
W / Old / Schi / 2002 / Quattro B / Cartusch / 102PE65 / B: Zilling,Brigitte  / Z: Zilling,Brigitte
 4.00  67.23   
 37  Sebastian Elias 
RUFV Lastrup e.V.
   784  Grando 234
W / OS / F / 2004 / Grandeur / Quebec / 103KO27 / B: Kramp,Lucie  / Z: Böckmann,Gilbert
 4.00  67.94   
 38  Martin Haunhorst 
RUFV Hagen St. Martinus
   311  Chaleur 2
W / Old / Db / 2000 / Clintino / Tin Rocco / 102UA99 / B: Sportpferde M & M Haunhorst,  / Z: Paulicka,Jane
 4.00  68.03   
 39  Marcus Busch 
RFV Holdorf e.V.
   1588  Floggensee's Quithago
H / Old / Db / 2003 / Quidam's Rubin / Visa Carthago Z / B: Wulfsberg, Dr. Susanne  / Z: Broxtermann, Franz-Josef
 4.00  68.15   
 40  Gerd Sosath 
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
   259  Casiro 3
H / Holst / B / 2002 / Cassini I / Landgraf I / GER42315 / B: Sosath,Gerd  / Z: Kuhn,Christiane
 4.00  69.19   
 41  Sebastian Elias 
RUFV Lastrup e.V.
   363  Chin Quin
H / Westf / F / 2004 / Chin Chin / Quidam de Revel / B: Niemeyer,Friedrich  / Z: Sterthoff,Heinrich
 4.00  71.57   
 42  Otto Vaske 
RG Klein Roscharden
   057  Armani Stern
W / Old / B / 1998 / Acorado I / Lavall I / GER26663 / B: Mühldorfer,Rüdiger  / Z: Hüske,Wolfgang
 4.25  76.44   
 43  Mandy Goosen 
RV Oldenburger Münsterland e.V.
   1469  Tinka's Son
H / Grpf.o.R / B / 1998 / Tinka's Boy / Classiker / GBR13634 / B: Goosen,Tina  / Z: Goosen,Tina
 4.75  78.16   
 44  Anna Hilgefort 
RUFV Lathen u. Umgebung
   915  Laura 245
S / Westf / Schi / 1998 / Landstreicher / Coriall / B: Hilgefort,Anna  / Z: ZG Knappheide,Reinhard u.Elke
 6.00  83.37   
 45  Gerd Sosath 
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
   1025  Ludwigs As
H / Old / Df / 2003 / Ludwig von Bayern / Acord II / GER44174 / B: Sosath,Gerd  / Z: Gestüt Sosath,Gerd Sosath
 8.00  68.42   
 46  Maira Große-Albers 
RV Klein Drehle e.V.
   1419  Stakaletta
S / Hann / Db / 2002 / Stakkato / Caletto I / B: König,Leo  / Z: Spiewak,Günter
 8.00  72.79   
 47  Johannes Sabel 
RFV Bawinkel u.U.e.V.
   1502  Walhalla 72
S / Hann / F / 2001 / Wolkentanz I / Duntroon / B: Sabel,Johannes  / Z: Sabel,Andre
 8.00  73.06   
 48  Jan Hoffmann 
RFV Holdorf e.V.
   494  Cover Girl 22
S / Hann / B / 2003 / Contendro I / Cavalier / B: Hoffmann,Siglinde  / Z: Hoffmann,Siglinde
 8.00  73.07   
 49  Karl-Heinz Markus 
RUFV Werlte u. Umgebung
   1657  Ergeiz B
W /
 8.00  73.95   
 50  Rainer Peter 
RuFV Nortrup
   991  Lord Lennox 19
H / Westf / F / 2002 / Landgold / San Carlos / POL40623 / B: Peter,Reinhold  / Z: Albers,Josef
 8.00  74.11   
 51  Stefan Lundin 
RV Gehrde e.V.
   891  Landega 22
S / S.Wbl / B / 2001 / Landlord / Modesto / 102PN98 / B: Stall Karneus/Nils-Ove Lundin,  / Z: Karneus,Ulrika
 8.00  75.98   
 52  Martin Haunhorst 
RUFV Hagen St. Martinus
   889  Landadel - A
W / Old / B / 2001 / Landgold / Alcatraz / HUN40665 / B: Intertrio BT Sportpferde,  / Z: Gestüt Lewitz,
 9.00  79.49   
 53  Jens Dummeyer 
RUFV Lastrup e.V.
   175  Camilla 100
S / Old / B / 2004 / Cordalme Z / Contender / 103KJ71 / B: Dijkstra,Rinke  / Z: Vehlber,Friedhelm
 10.25  84.94   
 54  Stefan Lundin 
RV Gehrde e.V.
   201  Cara mia 47
S / Hann / Schwb / 2002 / Charon / Glueckspilz / B: Hackling,Bernhard  / Z: Amm,Carsten
 10.50  86.00   
 55  Andreas Lange Dr. 
RUFV Lastrup e.V.
   1645  Leroy 137
W / Brdbg / SCHI / 2002 / Lesotho / Rudelsburg / B: Lange Dr.,Andreas  / Z: Lehner,Birgit
 12.00  67.47   
 56  Christine Fältström 
RG Klein Roscharden
   722  Fly High 8
H / S.Wbl / F / 1998 / Come Back II / Nepal / 103CB43 / B: Fältström,Christine  / Z: Gustavsson,Eva
 12.00  71.43   
 57  Hartwig Rohde 
RUFV Lastrup e.V.
   1401  S-Luisa
S / Holst / B / 2002 / Lasino / Linos / GER46281 / B: Wrede,Martina  / Z: Sievers,Christian
 12.25  76.07   
 58  Vincent Elbers 
RUFG Falkenberg e.V.
   1572  Anabel 18
S / Holst / Db / 2003 / Acorado / Laurin 45 / 102YV76 / B: Elbers, Josef  / Z: Salomon, Horst
 12.50  77.84   
 59  Zhanna Kim     1472  Tom Riddle S
H / Holst / B / 2001 / Ramirado / Caretino / 102TJ02 / B: Kim,Zhanna  / Z: Sporn,Adelbert
 17.50  97.28   
 60  Ines Wolters 
TG Bad Zwischenahn
   1569  Catoki's Son
W / Holst / B / 2003 / Catoki / / 102SQ12 / B: Buse, Heinz  / Z: Fleischer-Kögel, Karin
 19.50  89.30   
 ret.  Dorien de Vocht 
TG Bad Zwischenahn
   945  Leo 344
W / Old / B / 2000 / Lordanos / Quattro B / 103CW25 / B: Wulff,Wiebke  / Z: Pfleumer,Sven
       
 ret.  Heinrich jun. Holtgers 
RG Klein Roscharden
   1273  Rijanna
S / Hann / B / 2002 / Ramires / Landfriese I / Z: Blömer,Heinrich