DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Tijdschema Ruiter Paard

17/1 Zwei-Phasen-Springprüfung Kl.M** - Mittlere Tour - Abteilung Junge Reiter Wertungsprüfung WEM Junge Reiter

Resultaat: 20 deelnemers zijn gestart en geklasseerde 7 in deze proef.
 
Richter:   
 
Hans-Egon Düring
Claus Bergjohann
Nr Ruiter Land  NR Paard 1ste fase
Strafpunten
 
Tijd
2de fase
Strafpunten
 
Tijd
 
 1  Henry Vaske 
RG Klein Roscharden
   1179  Queen of Quattro
S / OS / F / 2002 / Quattro B / Zeus (Nurzeus) / 103KI39 / B: Meyer,Rudolf  / Z: Meyer,Rudolf
 0.00  45.80  0.00  37.79 
95,00 EUR
 
 1  Vincent Elbers 
RUFG Falkenberg e.V.
   1375  Silpa
S / Old / Schwb / 1998 / Seidon / Kronprinz xx / GER42538 / B: Elbers,Walter  / Z: Kitte,Gerhard
 0.00  46.36  0.00  37.79 
95,00 EUR
 
 3  Ida Svensson 
Schweden
   1605  Cabriolet 2
S / S.Wbl / Schi / 2001 / / SWE40386 / B: ML Consulting AB, 
 0.00  43.47  0.00  38.09 
70,00 EUR
 
 4  Rene Baumann 
RUFV Friesoythe
   1544  Zaricello
W / KWPN / F / 2004 / Caricello / C-Indoctro / 102OU35 / B: Baumann,Rene  / Z: Sikma,J.
 0.00  43.15  0.00  38.60 
56,00 EUR
 
 4  Vincent Elbers 
RUFG Falkenberg e.V.
   866  La vie en rose 5
S / Old / F / 2003 / Landgold / Night and Day / 103BS73 / B: Elbers,Josef  / Z: Hasselhorn,Dieter
 0.00  47.40  0.00  38.60 
56,00 EUR
 
 6  Josef-Jonas Sprehe 
RUFG Falkenberg e.V.
   408  Cola 10
H / Holst / B / 2001 / Contender / Lasino / GER44576 / B: Gestüt Sprehe GmbH,  / Z: Nagel,Tjark
 0.00  48.27  0.00  40.11   
 7  Rene Baumann 
RUFV Friesoythe
   400  Coco - Baya
S / Hess / B / 2002 / Colander / Grosso Z / B: Baumann,Ilona  / Z: Illert,Otto
 0.00  40.94  0.00  40.17   
Total = 372,00 EUR
   niet geklasseerd:           
 8  Marvin Drenkhahn 
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
   928  Leander G
W / OS / B / 2002 / Landor S / Grandelstein / 102SI46 / B: Gutsche,Hartmut  / Z: Gutsche,Hartmut
 0.00  44.14  4.00  37.37   
 9  Josef-Jonas Sprehe 
RUFG Falkenberg e.V.
   1479  Tschaika 2
S / Holst / Schi / 2001 / Latus II / 102MI95 / B: Strodthoff,Helmut  / Z: Rohde,Wolfgang
 0.00  45.57  4.00  39.05   
 10  Julia Aladushkina 
RUFV Bösel e.V.
   321  Charis 24
S / Westf / B / 2002 / Cordobes II / Chasseur I / 102UF33 / B: Koller,Friedrich-Wilhelm  / Z: Gödecker,Heinz-Wilhelm
 0.00  42.97  4.00  43.46   
 11  Jonas Menkhaus 
RUFV Hagen St. Martinus
   024  Allegra Comtessa
S / Old / B / 2001 / Conterno Grande / Argentinus / B: Menkhaus,Joerg  / Z: Heitzmann,Edwin
 0.00  43.40       
 12  Ida Svensson 
Schweden
   1604  Wontrux
W / Ausl. / B / 2000 /
 4.00  45.82       
 13  Henry Vaske 
RG Klein Roscharden
   913  Latino 311
W / Old / B / 2005 / Luxius / Quattro B / B: Meyer,Werner  / Z: Meyer,Werner
 4.00  46.50       
 14  Valeria Ferrari 
RFV St.Georg Ankum
   1190  Que'tal
W / Old / F / 2006 / Quattro B / Lord Liberty / 103NJ90 / B: Ferrari,Valeria  / Z: Sanktjohanser,Franz-Rudolf
 8.00  44.11       
 15  Julia Aladushkina 
RUFV Bösel e.V.
   838  Jus de Grenade
H / Old / B / 2002 / Junior de Pommes / Noble Roi xx / 103HF54 / B: Aladushkina,Natalie  / Z: Holthaus,Ludger
 8.00  44.80       
 16  Irena Westerholt 
RV Brookmerland e.V.
   1395  Skandico
H / Old / F / 2000 / Really Fabulous xx / Graf Grannus / B: BG Westerholt,Helene u.Thomas  / Z: Westerholt,Helene
 8.00  46.02       
 17  Jonas Menkhaus 
RUFV Hagen St. Martinus
   488  Cosmopolitan 19
W / Westf / B / 2003 / Cordobes I / Argentinus / B: Menkhaus,Joerg  / Z: Westlinning,Paul
 8.00  46.24       
 18  Dennis Heyer 
RUFV Cappeln
   484  Cortardo
W / Holst / Schi / 1998 / Contender / Corrado I / GER41149 / B: Heyer,Dennis  / Z: Bock,Hans
 8.00  47.14       
 19  Kira Hoberg 
RFV Neuenkirchen/Bramsche e. V.
   868  Laconda 31
S / Old / B / 1996 / Lefevre / Almeo / B: Hoberg,Kira  / Z: Wobken,Heinrich
 20.00  67.47       
 ret.  Monica Bugge Skibsted 
TG Wohlde e.V.
   1636  Contino 44
H / Meckl. / F / 2004 / Continue / / 103HS12 / B: Skibsted, Martin Bugge  / Z: Duffner, Dirk