DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Tijdschema Ruiter Paard

19 Springprüfung Kl. S* mit Stechen - Finale Mittlere Tour -

Resultaat: 23 deelnemers zijn gestart en geklasseerde 8 in deze proef.
 
Richter:   
 
Heiko Koolman
Günter Hegeler
Nr Ruiter Land  NR Paard Ronde
Strafpunten
 
Tijd
Herkansing
Strafpunten
 
Tijd
 
 1  Dorien de Vocht 
TG Bad Zwischenahn
   1039  Lycando
W / Old / B / 2002 / Lycos / Carnando / 103CW30 / B: Düßmann,Helmut  / Z: Düßmann,Helmut
 0.00  74.19  0.00  35.91 
500,00 EUR
 
 2  Carsten Sandmann 
RUFV Lathen u. Umgebung
   1418  Stacy 6
S / Hann / F / 2005 / Stolzenberg / Western Star / B: Sandmann,Carsten  / Z: Lilje,Walter
 0.00  81.04  0.00  41.96 
400,00 EUR
 
 3  Karl-Heinz Markus 
RUFV Werlte u. Umgebung
   688  Fellow 137
H / OS / B / 2003 / For Keeps / Voltaire / 103BK42 / B: Handelsstall Rob Gröniger,  / Z: Ottens,Hans-Jörn
 0.00  74.77  4.00  38.15 
300,00 EUR
 
 4  Daniel Wolke 
RUFV Lastrup e.V.
   133  Boeve's Papillon Lozonais
H / SF / B / 2003 / Papillon Rouge / Muguet Du Manoir / B: Boeve,Hermann  / Z: ZG Fouquet,Eric u.Jacqueline
 0.00  74.62  4.00  40.11 
200,00 EUR
 
 5  Jens Rensen 
RUFG Falkenberg e.V.
   1361  Seal 5
H / Hann / B / 2005 / Stakkato Gold / Rebel Z I / 103LE83 / B: Gestüt Sprehe GmbH,  / Z: Wilting,Jens
 0.00  75.39  4.00  41.07 
150,00 EUR
 
 6  Joachim Heyer 
RUFV Cappeln
   510  Cum Laude 5
H / Westf / B / 2005 / Cayetano L / Pilot / 103AY78 / B: Grashorn,Gerald  / Z: Bente,Fritz
 0.00  75.15  4.00  43.37 
90,00 EUR
 
 7  Henry Vaske 
RG Klein Roscharden
   1179  Queen of Quattro
S / OS / F / 2002 / Quattro B / Zeus (Nurzeus) / 103KI39 / B: Meyer,Rudolf  / Z: Meyer,Rudolf
 0.00  75.80  8.00  41.87 
90,00 EUR
 
 8  Matthias Voss 
RUFV Osterbrock
   1565  Fantast 290
W / Hann / Db / 2004 / / B: Voss, Matthias  / Z: Peters, Arno
 4.00  68.96     
90,00 EUR
 
Total = 1.820,00 EUR
   niet geklasseerd:           
 9  Victoria Klatte 
RG Klein Roscharden
   159  Caliano 2
W / Old / B / 2003 / Clinton II / Linaro / 102SJ15 / B: Klatte,Guido  / Z: Hartmann,Dietmar
 4.00  73.25       
 10  Hartwig Rohde 
RUFV Lastrup e.V.
   793  Havinga's Amando
W / KWPN / B / 2005 / Rash R (n.gek.) / Ahorn / 103KO08 / B: Havinga,Lukas  / Z: ZG Wolters,S.u.J.E.
 4.00  73.41       
 11  Laura Overberg 
RUFV Lathen u. Umgebung
   1177  Queen Mary 11
S / Westf / B / 2004 / Quidam's Rubin / Acord II / B: Tebbel,Rene  / Z: Tebbel,Rene
 4.00  73.96       
 12  Denis Nielsen 
RUFG Falkenberg e.V.
   1220  Quinine de la Vaulx
S / SBS / F / 2000 / Baloubet du Rouet / Capitol I / NED40789 / B: Gestüt Sprehe GmbH,  / Z: Thirion,Laurent
 4.00  75.38       
 13  Janne Sosath 
Stedinger RFV Sturmvogel Berne
   932  Lee Jordan 2
W / OS / F / 2004 / Lordanos / Longford / 103GG76 / B: Sosath,Gerd  / Z: Ziem,Kerstin
 4.00  78.11       
 14  Zhanna Kim     973  Lissabon 44
S / OS / Db / 2002 / Lacoste / Cento / 102NR57 / B: Kim,Zhanna  / Z: Gestüt Lewitz,
 4.00  79.04       
 15  Eileen Fornfeist 
RFV St.Georg Georgsmarienhütte e.V
   1598  Quentin Tarentino
W / OS / B / 2005 / Quintender 2 / Visa Carthago Z / 103FB12 / B: Fornfeist, Marvin  / Z: Gestüt Lewitz
 4.00  81.06       
 16  Stephanie de Boer 
RV Oldenburger Muensterland e.V
   1265  Reve d' amour
W / Old / F / 2001 / Rubin-Royal / Corradino / 102VR97 / B: Boer,Jacob de  / Z: Wernke,Josef
 6.25  91.64       
 17  Matthias Janßen 
RFV St.Georg Ankum
   011  Airfield
S / Old / B / 2005 / Albatros / Glutos / B: Barjenbruch,Günther  / Z: ZG Nagel,Tanja u. Christoph
 8.00  77.54       
 18  Yvonne Elbers 
RUFG Falkenberg e.V.
   1437  Sterling Silver 2
S / Old / Schi / 2001 / Seidon / Caletto I / 102TR61 / B: Elbers,Josef  / Z: Elbers,Walter
 11.75  97.52       
 19  Martin Haunhorst 
RUFV Hagen St. Martinus
   1551  Zip My World P
W / KWPN / Db / 2004 / Goodtimes / Belisar / 103NL53 / B: Sportpferde M & M Haunhorst,  / Z: Stal Praas,
 12.00  77.55       
 20  Hendrik van der Veer 
WRS Doetlingen zu Aschenbeck e.V.
   929  Leandra 184
S / Old / B / 2002 / Lando / Sandro / B: Langemeyer,Otto  / Z: Langemeyer,Otto
 18.25  91.04       
 ret.  Jan-Phillipp Weichert 
RFV Rulle e.V.
   093  Baquita 2
S / Hann / B / 2005 / Balou du Rouet / Argentinus / 103LA73 / B: Erdmann,Bernfried  / Z: Wecke,Heinrich
           
 ret.  Christina Thomas 
RV Oldenburger Muensterland e.V
   127  BMC Sensation
S / KWPN / B / 1999 / Zucchero (NL: Marlon) / Goodwill / NED41292 / B: Schürmann,Johanna-Luise  / Z: Maas,C
           
 ret.  Christine Fältström 
RG Klein Roscharden
   179  Candaro
H / Holst / B / 2000 / Candillo / Lavall II / ITA42652 / B: J.Heyer Pferdeausbildungsbetrieb Gm  / Z: Hinrichsen,Jens-Hermann