DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Tijdschema Ruiter Paard

08 Stilspringprüfung Kl.E 1 Wertung S 6

Resultaat: 31 deelnemers zijn gestart en geklasseerde 11 in deze proef.
 
Richter:   
 
Katharina Hadeler
Susanne Zander
Nr Ruiter Land  NR Paard Punten  
 1  Anna-Sophia Redeker 
RV Holzhausen-Heddinghausen e. V.
   018  Brouwershaven's Lucky Love
H / Welsh / B / 2011 / Molenhorn's Lucky Boy / Pavarotti / B: Redeker,Anna-Sophia  / Z: Haaijer,W.
 8.00 
23,00 EUR
 
 2  Anna-Sophia Redeker 
RV Holzhausen-Heddinghausen e. V.
   043  Corney 4
S / Westf / B / 2013 / Colestus / Florestan I / B: Redeker,Anna-Sophia  / Z: Hadeler,Katharina
 7.70 
18,00 EUR
 
 3  Skadi Graß 
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
   131  Pakitha
S / DR / R / 2004 / FS Pour l'Amour / Black Boy / B: Graß,Skadi  / Z: Minnerop,Karl-Heinz
 7.50 
15,00 EUR
 
 4  Josie Bode 
RFV Großer Weserbogen e.V.
   107  Lancada 4
S / Meckl. / Db / 2005 / Lancado / Lacantus / 103NA31 / B: Vieregge,Kathrin  / Z: Hackbusch,Thomas
 7.40 
13,00 EUR
 
 4  Skadi Graß 
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
   063  Duke 229
W / Hann / Df / 2004 / Drosselklang II / Grannus / B: Henke,Anna-Henrike  / Z: Karnebogen,Marion
 7.40 
13,00 EUR
 
 6  Annika Möller 
TGS Mindener Land e.V.
   002  Accaya
S / Westf / B / 2004 / Askaban / Piquet / B: Aldag,Uwe  / Z: Aldag,Uwe
 7.30 
10,00 EUR
 
 7  Franziska Schröder 
RV Altes Amt Dielingen e.V.
   110  Le Coeur de Primeur
S / Hann / B / 2008 / Le Primeur / Diego xx / B: Schröder,Franziska  / Z: Czylwick,Martina
 7.20 
10,00 EUR
 
 7  Louisa Peithmann 
TGS Mindener Land e.V.
   085  For Grace and Fidelity
S / OS / B / 2003 / Forsyth / Diskus / B: Peithmann,Louisa  / Z: Gotal,Tobias
 7.20 
10,00 EUR
 
 9  Lena Görke 
RFV Wehdem-Oppendorf e.V.
   173  Stakkato's Silas
W / Hann / Db / 2010 / Stakkato / Argentinus / 106HT43 / B: RFV Wehdem-Oppendorf e.V.,  / Z: Borgstede,Wilhelm
 7.10   
 9  Emma Charlotte Sewing 
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
   213  It's Casper 2
W / Westf / BSche / 2010 / Ilan / Golfclub / B: Heuer,Pia  / Z: Buddenberg,Manfred
 7.10   
 9  Sarah Strukmeier 
Ländl.RFV St.Georg Pr.Oldendorf e.V
   042  Cookiedough
S / Old / B / 2011 / Collado / Atego / B: Schröder,Sandra,Karl-Jürgen u.Rene-  / Z: Middelbeck,Wilhelm
 7.10   
Total = 112,00 EUR
   niet geklasseerd:           
 12  Nancy Bokel 
RV Holzhausen-Heddinghausen e. V.
   023  Caprice 527
S / Westf / Schwb / 2012 / Christ / Arpeggio / B: Bokel,Nancy  / Z: ZG Steinschulte,Annette u.Hermann-J
 7.00   
 12  Dorina Kruse 
RV Pr. Ströhen e. V.
   100  Joy 242
S / F / 2004 / / B: Kruse,Heike 
 7.00   
 14  Pia Sophie Koch 
RFV Hille e.V.
   177  Van Helsing 9
H / DR / Df / 2005 / Hightrick / Vernons Vineyard / B: Rinne,Sabrina  / Z: Scharrelmann,Kirsten
 6.90   
 14  Maleen Husemeier 
TGS Mindener Land e.V.
   199  Carry me 6
S / Hann / B / 2005 / Carry Gold / Al Capone / B: Rohlfing,Wilhelm  / Z: Rohlfing,Wilhelm
 6.90   
 14  Jennifer Schulz 
RFV Bierde-Lahde-Neuenknick e. V.
   092  Ginja 3
S / Hann / R / 2003 / Grosso Z / Silvio I / B: Fehling,Walter  / Z: Fehling,Walter
 6.90   
 17  Marie Bökelmann 
RV Destel e.V.
   130  Odin 361
W / B / 2009 / / B: Rittwag,Jürgen 
 6.80   
 17  Isabelle Tegeler 
RV Pr. Ströhen e. V.
   019  C'est Piri K
S / OS / B / 2009 / Chekandino / Point / B: Tegeler,Verena  / Z: Kruse,Christina
 6.80   
 17  Josephine Ayleen Schäkel 
RFV Friedewalde e.V.
   117  Lucretia 54
S / Westf / F / 2005 / Liebeszauber / Fabuloso / B: Schäkel,Dirk  / Z: Hagemeyer,Werner
 6.80   
 20  Sarah Strukmeier 
Ländl.RFV St.Georg Pr.Oldendorf e.V
   038  Clio 29
W / Westf / Schi / 2006 / Capilano / Pik Labionics / B: Lange,Tina  / Z: Tomdiek,Franz
 6.70   
 20  Jennifer Weihe 
RFV Friedewalde e.V.
   115  Lord Lesley
W / Old / Df / 2002 / Laurencio / Pikoer / B: Weihe,Jennifer  / Z: Burkhardt,Lutz
 6.70   
 22  Annika Liedtke 
RFV Bierde-Lahde-Neuenknick e. V.
   006  Anne 116
S / Of/AOl / 2010 / Der Alte Oldenburger / Episkop / B: Liedtke,Annika  / Z: Addicks,Werner
 6.60   
 23  Nora Marie Redeker 
RSG Holzhausen II e.V.
   119  Luna 1305
S / R / 2002 / / B: Weber,Silke 
 6.50   
 24  Liza Luckow 
LZRFV Gehlenbeck-Eilhausen e.V.
   091  G-Elfi
S / DR / B / 2003 / Eyarth Mambo / Grafenstein / B: Gräper,Lothar  / Z: Gräper,Lothar
 6.40   
 25  Lena Grötemeier 
RV Destel e.V.
   008  April 69
S / Old / B / 2006 / Abke / Laurion / B: Möller,Vera  / Z: Fohring,Wilhelm
 6.30   
 25  Jana Möhlmeier 
RV Destel e.V.
   121  Luxor 128
W / Bay / B / 2003 / Luberon / Polling / B: Holle,Cathrin  / Z: Schoell,Heike
 6.30   
 27  Emily Papentin 
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
   016  Bold Eagle
W / Westf / B / 2012 / Contendro I / Potsdam / B: Schöneberg,Karl-Heinrich  / Z: Schöneberg,Karl-Heinrich
 6.20   
 28  Natalie Finke 
RV Herzog Wittekind Oberbauerschaft
   010  Bannow Bay
W / Grpf.o.R / B / 2009 / / B: Krieger,Katrin 
 6.00   
 29  Tjark Spreen 
RV Destel e.V.
   205  Luxifer J
W / Old / B / 2003 / Landor S / Argentinus / B: Spreen,Katja  / Z: Janßen,Sabine
 2.00   
 30  Emelie Horstmann 
RFV Friedewalde e.V.
   114  Lisha's Prince
S / Grpf.o.R / B / 2009 / / B: Horstmann,Emelie 
 0.00   
 el.  Nane Maleen Brinkmeier 
RV Holzhausen-Heddinghausen e. V.
   132  Paula S 2
S / Westf / F / 2006 / Peking / Goldstern / B: Brinkmeier,Nane Maleen  / Z: Sandmeyer,Wilhelm