DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Geld- u. Ehrenpreis gegeben von der BÖAG Stallplaketten gegeben von Hüttig und Rompf Ehrenpreis für 1.Reserve gegeben von Weingut Porscha Tijdschema Ruiter Paard

30 Springprfg.Kl.S m.St.*

Resultaat: 14 deelnemers zijn gestart en geklasseerde 5 in deze proef.
 
Richter:   
 
Klaus Hupfeld
Heino Kracht
Nr Ruiter Land  NR Paard Ronde
Strafpunten
 
Tijd
Herkansing
Strafpunten
 
Tijd
 
 1  Daniel Ostendorf 
Reitgemeinschaft Böbs u.Umg. e.V.
   1059  Queenara
S / Holst / B / 2001 / Carvallo BB / Calido I / 106GG37 / B: ZG Ostendorf, Natalie u.Daniel,  / Z: Ostendorf,Natalie
 0.00  76.56  0.00  41.94   
 2  Henrik Hümpel 
Borstorfer RFV Am Brink
   983  Willem 52
W / Dt.Pf / B / 2006 / Werdicco / Benedetto / B: Orth,Hans-Josef  / Z: Orth,Hans-Josef
 0.00  81.10  4.00  43.10   
 3  Frank Martin 
RV Der Montagsclub
   173  Cedrik 16
W / Hann / Schwb / 2009 / Clinton I / Stolzenberg / B: Tiedemann,Claus  / Z: ZG Clüver, Heinrich u.Carola,
 0.00  76.97  4.00  44.59   
 4  Rainer Schulz 
Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
   668  Little Diamond 14
W / Holst / Db / 2007 / Lasino / Ramalgo Z / 103WY97 / B: Ahme,Susanne  / Z: Nachbarschulte,Maike
 4.00  70.60       
 5  Andrea Hartlef 
RV Elmlohe-Marschkamp
   654  Let's go Ritchy
H / Hann / B / 2005 / Laptop / Drosselklang I / B: Hartlef,Andrea  / Z: Brümmer,Richard
 4.00  75.55       
  
 
    
 
        
   niet geklasseerd:           
 6  Kai Schildwächter 
RFV Estetal e.V.
   627  Lady Beck's
S / Hann / F / 2007 / Ludwigs As / Sergeant Pepper I / B: Schildwächter,Kai  / Z: Claußen,Gerd
 4.00  80.81       
 7  Kai Schildwächter 
RFV Estetal e.V.
   158  Caspian 5
W / Holst / Schi / 2010 / Cassito / Latus II / B: Bödeker,Manuel  / Z: Bauer,Sebastian
 8.00  78.62       
 8  Felix Hauschildt 
RFV Uetersen u.U.von 1924 e.V.
   1061  Chablis 145
W / Holst / BkaSc / 2006 / Corrado I / Calando I / B: Hauschildt,Jens  / Z: Hauschildt,Jens
 8.00  81.32       
 9  Kim-Sarah Böttger 
RFV Kirchwärder v.1926 e.V.
   806  Rexzett
W / Z.Rpf / BkaSc / 2011 / Rex Z / Chellano Z / B: Zuchthof Makowei,  / Z: Pawlowski,Hans-Joachim
 9.00  85.42       
 10  Sarah Tödt 
RV Ahrensburg-Ahrensfelde
   395  Dr. Erdmann
H / Holst / Schi / 2011 / Clinsmann / Carpaccio / B: Tödt,Olaf  / Z: Erdmann,Herbert
 9.00  85.67       
 11  Malin Weiß 
Reitgemeinschaft Reitstall Weiß
   924  Stella 985
S / Hann / Db / 2010 / Stakkato Gold / Wolkenstein II / 106MI69 / B: Weiß,Malin  / Z: Smidt,Lucas
 11.00  92.93       
 12  Rainer Schulz 
Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
   153  Casaltino II VA
W / Holst / B / 2012 / Casall / Carthago / 105KP42 / B: Rave,Laura  / Z: von Allwörden,Manfred
 12.00  77.03       
 13  Marthe Böhlk 
RV Hof Ohlendiek e.V.
   109  Calimero 577
W / Holst / Schi / 2007 / Cassini I / Contender / 105JN29 / B: Böhlk,Marthe  / Z: Stall Moorhof,
 23.00  91.25       
 ret.  Andrea Hartlef 
RV Elmlohe-Marschkamp
   897  Sir Salito
W / Hann / B / 2006 / Salito / Athletico / B: Hartlef,Andrea  / Z: ZG Zwingmann u.Richwien GbR,