DEUTSCH    ENGLISH    NEDERLANDS  
Geldpreis gegeben von Schöllhorn Elektromaschinenbau Biberach Ehrenpreis gegeben von Dr. Henle's Tiergesundheit Tijdschema Ruiter Paard

09/1 Punktespringprüfung Kl.L

Resultaat: 19 deelnemers zijn gestart en in deze proef.
 
Richter:   
 
Alfons-Michael Bühl
Ingrid Henle
 
Deze proef is momenteel live. De resultaten hieronder zijn de huidige standings en dus niet definitief!

Nr Ruiter Land  NR Paard StrafpuntenTijd  
   Sabrina Aierstok 
RFV Ehingen
   393  Zirado
W / Holst / F / 2012 / Zirocco Blue (ex: Quamikase de / Corrado I / B: Aierstok,Sabrina  / Z: Hoogenboom,Fred
      
   Andreas Barth 
RSZ Illertissen e.V.
   250  Gerry van Boven
W / Hann / B / 2012 / Grey Top / Acolydor / B: Barth,Thomas Georg  / Z: Kornes,Toni
      
   Dina Duhme-Walter 
PSV Bellenberg e.V.
   004  Alea SC
S / Holst / Db / 2008 / Boritas / Capo / B: Kraus,Kristina  / Z: Schultz,Carsten
      
   Christina Egelhofer 
RV Mietingen
   256  Graf Oberschwaben
W / Württ / Schwb / 2006 / Grafenstolz / Matcho Son / B: Hartl,Andreas  / Z: ZG Kern, Robert u.Brigitte,
      
   Christina Einsiedler 
PSF Munderkingen
   045  California 105
S / Hann / Schi / 2010 / Calido I / Sergeant Pepper I / B: Einsiedler,Christina  / Z: Böttcher,Kurt-Heinrich
      
   Michael Fugunt 
RFV Bad Wurzach
   072  Carlos 801
H / Württ / RSchi / 2012 / Ciacomo / Heraldik xx / B: Fugunt,Wolfgang  / Z: Fugunt,Wolfgang
      
   Alexandra Gack 
RFV Bad Schussenried
   160  Colline 5
S / Württ / Db / 2007 / Carabas / Lehar / B: ZG Gack,Erwin u.Renate  / Z: Held,Inka
      
   Hans-Günther Gack 
RFV Bad Schussenried
   143  Cindy 973
S / Württ / R / 2007 / Cleverboy / Lanthano / B: ZG Gack,Erwin u.Renate  / Z: ZG Gack,Erwin u.Renate
      
   Hans-Günther Gack 
RFV Bad Schussenried
   150  Cleverle
W / F / 2009 / Cleverboy / Cordeur / B: ZG Gack,Erwin u.Renate  / Z: ZG Gack,Erwin u.Renate
      
   Monique Haase 
RF Uttenweiler
   260  Gucci Sandro
S / KWPN / Schi / 2011 / Sandro Beast (ex A.Beast) / Radisson / B: Haase,Monique  / Z: Jansen,K.L.
      
   Chiara-Luzia Heinemann 
RFV Herbertingen
   110  Chaccoo
W / Hann / F / 2008 / Chacco-Blue / Grannus / B: Sielhorst,Hubertus  / Z: Ivemeyer,Barbara
      
   Franziska Hänle 
RV Mietingen
   101  CentrumH H
W / Württ / FkaSc / 2010 / Colestus / Come Well / B: Hänle,Josef  / Z: Hänle,Josef
      
   Lukas Hirlemann 
RFV Leutkirch-Diepoldshofen
   311  Nikolaus 89
W / KWPN / Schi / 2011 / Nabab de Reve / Odermus R / B: Altenried,Dominique  / Z: Hendrikx,J.F.
      
   Peter Burkhart 
RFV Bad Wurzach
   304  Nabalu 2
W / BWP / B / 2011 / Nabab de Reve / Jokinal de Bornival / B: Laubheimer,Ralf 
      
   Theresa Kämpf 
RV Mietingen
   266  Housten
W / BWP / F / 2007 / C-Indoctro / Capital / B: Hänle,Josef  / Z: Opsommer,Dirk
      
   Theresa Kämpf 
RV Mietingen
   368  Skandus H
W / Württ / F / 2003 / Salieri / Calypso I / B: Hänle,Josef  / Z: Hänle,Josef
      
   Carmen Bendel 
RFV Bad Schussenried
   030  Bella Mi 2
S / KWPN / Schi / 2012 / Chello III / Sydney / B: Bendel,Carmen  / Z: Wierts,G.
      
   Chiara-Luzia Heinemann 
RFV Herbertingen
   121  Charlston 23
W / Holst / B / 2009 / Cassini II / Calgary / B: Heinemann,Chiara-Luzia  / Z: Schumacher,Jan
      
   Christina Einsiedler 
PSF Munderkingen
   185  Cormints Champion
W / Holst / Schi / 2011 / Cormint / Candillo / B: Einsiedler,Christina  / Z: Wittmaack-Sievers,Christ.