Turnier RV Vorst 2013
Preis der Fa.Moerschen GmbH- Willich und
|
Juryleden |
Corinna Doll Rene Wittinghofer |
Groep 1
2
GER
Nadja Wellessen
RV von Bredow Keppeln
RV von Bredow Keppeln
672
Lillebi
S / Rhld / B / 2000 / Lancer II / Watzmann / E: Alexander,Ingo / F: ZG Neikes-Alexander,
Details
S / Rhld / B / 2000 / Lancer II / Watzmann / E: Alexander,Ingo / F: ZG Neikes-Alexander,
0.00 |
43.74
50.00 EUR |
3
GER
Sally Poen
RV von Bredow Keppeln
RV von Bredow Keppeln
715
Luigi 102
H / Old / B / 1997 / Lanciano / Tin Rocco / E: Verhoeven,Christian / F: Heimes,Michael
Details
H / Old / B / 1997 / Lanciano / Tin Rocco / E: Verhoeven,Christian / F: Heimes,Michael
0.00 |
45.38
43.00 EUR |
4
GER
Bastian Rump
VRSFu.JF Schermbeck e.V
VRSFu.JF Schermbeck e.V
252
Colette van't Smishof
S / BWP / Schi / 2002 / Caesar van de Helle / Bon Ami / E: Rump,Bastian / F: Aegten,Jos
Details
S / BWP / Schi / 2002 / Caesar van de Helle / Bon Ami / E: Rump,Bastian / F: Aegten,Jos
0.00 |
46.33
38.00 EUR |
5
GER
Thorsten Schiltz
RV '94 Neuss e.V.
RV '94 Neuss e.V.
147
Carlo B
W / Rhld / B / 2005 / Con Capitol / Lupicor / E: Brügelmann,Marc / F: Brügelmann,Ute
Details
W / Rhld / B / 2005 / Con Capitol / Lupicor / E: Brügelmann,Marc / F: Brügelmann,Ute
0.00 |
46.93
35.00 EUR |
6
GER
Nadja Wellessen
RV von Bredow Keppeln
RV von Bredow Keppeln
300
Cruzado 3
H / Rhld / Schi / 2004 / Calido I / Lancer II / E: Wellessen,Iris / F: ZG Neikes-Alexander,
Details
H / Rhld / Schi / 2004 / Calido I / Lancer II / E: Wellessen,Iris / F: ZG Neikes-Alexander,
0.00 |
48.59
25.00 EUR |
7
GER
Ulrike Feltens-Winkels
RFV Xanten u.u.
RFV Xanten u.u.
170
Castello 142
W / Holst / F / 2001 / Carvallo BB / Lennon / E: Feltens,Heinz-Dieter / F: Girkes,Karl-Heinz
Details
W / Holst / F / 2001 / Carvallo BB / Lennon / E: Feltens,Heinz-Dieter / F: Girkes,Karl-Heinz
0.00 |
49.63
|
8
GER
Marina Thoenes
RV Graf Holk Grefrath e.V.
RV Graf Holk Grefrath e.V.
641
Lassini 3
W / Rhld / DbkaS / 2002 / Lucky's Boy / Waechter / E: Thoenes,Peter / F: Thoenes,Peter
Details
W / Rhld / DbkaS / 2002 / Lucky's Boy / Waechter / E: Thoenes,Peter / F: Thoenes,Peter
0.00 |
50.49
|
9
GER
Julia Bauten
RV Graf Holk Grefrath e.V.
RV Graf Holk Grefrath e.V.
148
Carlton 7
W / Old / F / 1999 / Cordial Medoc / Ramiro As / E: Bauten,Julia / F: Ricken,Anneliese
Details
W / Old / F / 1999 / Cordial Medoc / Ramiro As / E: Bauten,Julia / F: Ricken,Anneliese
0.00 |
51.04
|
10
GER
Hermann Günter Faber Dr.
FK St.Georgs Reiter u.Pferde
FK St.Georgs Reiter u.Pferde
264
Concetto Plus
W / Westf / B / 2002 / Concetto I / Acordplus / E: Faber Dr.,Hermann Günter / F: Tito,Friedhelm
Details
W / Westf / B / 2002 / Concetto I / Acordplus / E: Faber Dr.,Hermann Günter / F: Tito,Friedhelm
0.00 |
51.24
|
11
GER
Liza Lambertz
RFV Dülken-Viersen e.V.
RFV Dülken-Viersen e.V.
767
Paris 100
S / Rhld / B / 2005 / Pontifex / Pageno / E: Wieczorek-Lambertz,Manuela / F: Lemmer,Kurt
Details
S / Rhld / B / 2005 / Pontifex / Pageno / E: Wieczorek-Lambertz,Manuela / F: Lemmer,Kurt
0.00 |
51.29
|
12
GER
August Foecker
RFV Dülken-Viersen e.V.
RFV Dülken-Viersen e.V.
006
Airplay 5
S / Rhld / Db / 2001 / Akribori / Gardist / E: ZG Foecker,August u.Susanne / F: ZG Foecker,August u.Susanne
Details
S / Rhld / Db / 2001 / Akribori / Gardist / E: ZG Foecker,August u.Susanne / F: ZG Foecker,August u.Susanne
0.00 |
51.50
|
13
GER
Nina Jansen
RV Kaldenkirchen 1929 e.V.
RV Kaldenkirchen 1929 e.V.
258
Come on Calita
S / Rhld / B / 2006 / Candillo / Come On / E: Brückner,Eheleute / F: Brückner,Bernhard
Details
S / Rhld / B / 2006 / Candillo / Come On / E: Brückner,Eheleute / F: Brückner,Bernhard
0.00 |
52.62
|
14
GER
Stefan Claßen
RFV Ratheim 1951
RFV Ratheim 1951
276
Contendra 32
S / Old / B / 2005 / Contendro I / Landor S / E: Heinen,Jochen / F: Betten,Sietse
Details
S / Old / B / 2005 / Contendro I / Landor S / E: Heinen,Jochen / F: Betten,Sietse
0.00 |
52.81
|
15
GER
Rebecca Endler
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
640
Lassan 3
H / Rhld / B / 2003 / Lanero NRW / Unbekannt / E: Endler,Rebecca / F: Schaub,Melanie
Details
H / Rhld / B / 2003 / Lanero NRW / Unbekannt / E: Endler,Rebecca / F: Schaub,Melanie
0.00 |
53.57
|
16
GER
Vanessa-Marie Krüger
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
002
Acanuar T
S / Rhld / R / 2004 / Acorado`s Ass / Grosso Z / E: Krüger,Vanessa-Marie / F: Tillmann,Friedhelm
Details
S / Rhld / R / 2004 / Acorado`s Ass / Grosso Z / E: Krüger,Vanessa-Marie / F: Tillmann,Friedhelm
0.00 |
54.43
|
18
GER
Nadine Hintzen
RG Gut Weyern
RG Gut Weyern
064
Barul de Barville
H / Holst / F / 2004 / Barnaul xx / Catrick I / E: Moese,Christoph / F: Thamling,Sönke Wilhelm
Details
H / Holst / F / 2004 / Barnaul xx / Catrick I / E: Moese,Christoph / F: Thamling,Sönke Wilhelm
4.00 |
44.09
|
19
GER
Daniel Schiplack
RV St.Georg Kevelaer 1925
RV St.Georg Kevelaer 1925
071
Belinda 172
S / Hann / B / 2003 / Beluga / Wolkentanz I / E: Schiplack,Daniel / F: Blinker,Karl
Details
S / Hann / B / 2003 / Beluga / Wolkentanz I / E: Schiplack,Daniel / F: Blinker,Karl
4.00 |
45.36
|
20
GER
Jeanine Hörter
FK Grand Prix Düsseldorf e.V.
FK Grand Prix Düsseldorf e.V.
821
Quinar de Revel
H / Holst / B / 2005 / Quinar / Landjunker II / E: Hörter,Jeanine / F: Jacobsen,Heidi
Details
H / Holst / B / 2005 / Quinar / Landjunker II / E: Hörter,Jeanine / F: Jacobsen,Heidi
4.00 |
46.00
|
21
GER
Myriam Zaleike-Hahn
RV Graf Haeseler Sonsbeck-Labbeck 1
RV Graf Haeseler Sonsbeck-Labbeck 1
248
Cocoon 7
H / Westf / B / 2005 / Charisma / Carte d'Or / E: Zaleike,Artur / F: ZG Pellengahr,Horst u.Rudolf
Details
H / Westf / B / 2005 / Charisma / Carte d'Or / E: Zaleike,Artur / F: ZG Pellengahr,Horst u.Rudolf
4.00 |
46.46
|
22
GER
Melanie Wimmelmann
RV Seydlitz Kamp 1884
RV Seydlitz Kamp 1884
908
Santina 35
S / Old / Df / 1998 / Sergeant Pepper I / Riboprince xx / E: Reitclub Altfeld e.V., / F: Hohnholt,Egon
Details
S / Old / Df / 1998 / Sergeant Pepper I / Riboprince xx / E: Reitclub Altfeld e.V., / F: Hohnholt,Egon
4.00 |
46.50
|
23
GER
Marina Jungermann
RC St.Georg Günhoven e.V.
RC St.Georg Günhoven e.V.
1016
Zadymar
H / KWPN / Schi / 2004 / Silverstone / Daimler / E: Jungermann,Daniel / F: Dijkstra,H.
Details
H / KWPN / Schi / 2004 / Silverstone / Daimler / E: Jungermann,Daniel / F: Dijkstra,H.
4.00 |
47.19
|
= 251.00 EUR
Groep 2
2
GER
Thorsten Schiltz
RV '94 Neuss e.V.
RV '94 Neuss e.V.
505
Frenchman 14
W / Dt.Sp. / F / 2007 / French Kiss / Rittersport / E: Kulenkampff,Georg / F: Sächs.Gestütsverw.Hauptgestüt Gradi
Details
W / Dt.Sp. / F / 2007 / French Kiss / Rittersport / E: Kulenkampff,Georg / F: Sächs.Gestütsverw.Hauptgestüt Gradi
0.00 |
44.39
50.00 EUR |
4
GER
Michele Bühner
RV Blücher Sevelen e. V.
RV Blücher Sevelen e. V.
823
Quinara 8
S / Holst / Schi / 2000 / Quinar / Caretino / E: Bühner,Michele / F: Nommensen,Jens
Details
S / Holst / Schi / 2000 / Quinar / Caretino / E: Bühner,Michele / F: Nommensen,Jens
0.00 |
46.71
38.00 EUR |
5
GER
Kerstin Ilbertz
RV Pont e.V.
RV Pont e.V.
718
Luna 1642
S / Old / B / 2005 / Luxius / Zapateado / E: Heekeren,Johannes / F: Zuchthof Up'n Sande,
Details
S / Old / B / 2005 / Luxius / Zapateado / E: Heekeren,Johannes / F: Zuchthof Up'n Sande,
0.00 |
47.34
35.00 EUR |
6
GER
Viola Wilke
RFV Hubertus Anrath-Neersen
RFV Hubertus Anrath-Neersen
587
Kalimera III 2
S / Dt.Sp. / FkaSc / 2005 / Kolibri / Julio Mariner xx / E: Makosch,Marco Alexander / F: Nitzow,Meinhard
Details
S / Dt.Sp. / FkaSc / 2005 / Kolibri / Julio Mariner xx / E: Makosch,Marco Alexander / F: Nitzow,Meinhard
0.00 |
48.72
25.00 EUR |
8
GER
Verena Schilloh
RFV von Driesen Asperden-Kessel
RFV von Driesen Asperden-Kessel
563
Higgins 42
W / KWPN / Df / 2001 / Hors la Loi II / Almox Prints J / 102RK36 / E: Schilloh,Luise / F: Janssen,P.P.W.
Details
W / KWPN / Df / 2001 / Hors la Loi II / Almox Prints J / 102RK36 / E: Schilloh,Luise / F: Janssen,P.P.W.
0.00 |
50.67
|
= 251.00 EUR
Groep 3
3
GER
Helmut Bergendahl
ZRFV von Lützow Hamminkeln u.Umg. e
ZRFV von Lützow Hamminkeln u.Umg. e
986
Vicky Victory
S / Westf / B / 2004 / Van Gogh / Falkland / 103FP21 / E: Bergendahl,Helmut / F: Sparenberg,Ralf
Details
S / Westf / B / 2004 / Van Gogh / Falkland / 103FP21 / E: Bergendahl,Helmut / F: Sparenberg,Ralf
0.00 |
46.24
43.00 EUR |
4
GER
Rene Scheuvens
RFV Hubertus Anrath-Neersen
RFV Hubertus Anrath-Neersen
920
Sensation Black 2
S / Dt.Sp. / Schwb / 2005 / Saccor / Landrebell / E: Stapper,Bettina / F: Mewes,Ralf
Details
S / Dt.Sp. / Schwb / 2005 / Saccor / Landrebell / E: Stapper,Bettina / F: Mewes,Ralf
0.00 |
46.84
38.00 EUR |
5
GER
Hermann Hegholz
RFV Lobberich 1926
RFV Lobberich 1926
289
Corsanto
H / Holst / B / 2002 / Camposanto / Caletto I / E: Hegholz,Hermann / F: Hegholz,Hermann
Details
H / Holst / B / 2002 / Camposanto / Caletto I / E: Hegholz,Hermann / F: Hegholz,Hermann
0.00 |
48.42
35.00 EUR |
7
CZE
Martin Bezecny
RV von Bredow Keppeln
RV von Bredow Keppeln
225
Christmas Rose G
S / Westf / B / 2006 / Cayetano L / Rodney / E: Bezecny,Martin / F: Geismann,Antonius
Details
S / Westf / B / 2006 / Cayetano L / Rodney / E: Bezecny,Martin / F: Geismann,Antonius
0.00 |
50.25
|
= 251.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
25
GER
Dominik Pyka
RV von Bredow Keppeln
RV von Bredow Keppeln
139
Caprise P
S / KWPN / Db / 2002 / Negro (Novabor) / Faust Z / E: Pyka,Manuela / F: Peeters,J.J.M.
Details
S / KWPN / Db / 2002 / Negro (Novabor) / Faust Z / E: Pyka,Manuela / F: Peeters,J.J.M.
4.00 |
47.83
|
27
GER
Julia Juraschek
RFV Hubertus Anrath-Neersen
RFV Hubertus Anrath-Neersen
430
Erle's Ophelie
S / Rhld / Schwb / 2002 / Obsession / Ehrensold / GER45445 / E: Körner,Sabine / F: Körner,Sabine
Details
S / Rhld / Schwb / 2002 / Obsession / Ehrensold / GER45445 / E: Körner,Sabine / F: Körner,Sabine
4.00 |
48.39
|
28
GER
Werner Heyne
RFV Neunkirchen-City e.V.
RFV Neunkirchen-City e.V.
129
Candice 13
S / KWPN / Schwb / 2003 / C-Indoctro / Concorde / E: Keysers,Manfred / F: Janssen,P.P.W.
Details
S / KWPN / Schwb / 2003 / C-Indoctro / Concorde / E: Keysers,Manfred / F: Janssen,P.P.W.
4.00 |
49.42
|
29
GER
Jonathan Tannas
RV Seydlitz St.Tönis e.V.
RV Seydlitz St.Tönis e.V.
849
Remember Romeo 2
W / Rhld / Db / 1998 / Rosenkavalier / Kronenkranich xx / E: Tannas,Uwe / F: Maaßen Dr.,Wilhelm
Details
W / Rhld / Db / 1998 / Rosenkavalier / Kronenkranich xx / E: Tannas,Uwe / F: Maaßen Dr.,Wilhelm
4.00 |
50.05
|
31
GER
Thorsten Schiltz
RV '94 Neuss e.V.
RV '94 Neuss e.V.
675
Lindsey Lohan
S / Rhld / B / 2006 / Lord Lancer / Polydor / E: Herbrich,Claudette Yvonne / F: Schult,Tobias
Details
S / Rhld / B / 2006 / Lord Lancer / Polydor / E: Herbrich,Claudette Yvonne / F: Schult,Tobias
4.00 |
53.20
|
32
GER
Kerstin Ilbertz
RV Pont e.V.
RV Pont e.V.
302
Curious 3
W / Old / B / 2007 / Cordial Medoc / Landfriese I / E: Hermanns,Ralf / F: Kamphaus,Paul
Details
W / Old / B / 2007 / Cordial Medoc / Landfriese I / E: Hermanns,Ralf / F: Kamphaus,Paul
4.00 |
53.44
|
33
GER
Torsten Bühner
RV Blücher Sevelen e. V.
RV Blücher Sevelen e. V.
532
Glaisin
W / Grpf.o.R / Db / 1996 / Gharib Ben Lancer ox / Dressman / E: Bühner,Marcel / F: Tiede,Hans
Details
W / Grpf.o.R / Db / 1996 / Gharib Ben Lancer ox / Dressman / E: Bühner,Marcel / F: Tiede,Hans
5.25 |
64.63
|
35
GER
Christina Bremus
RV Pont e.V.
RV Pont e.V.
990
Vivaldi Four Seasons
W / AESRpf / B / 2002 / Dick Z / Atlantic Z / E: Bremus,Renate / F: Oldegarm,W.
Details
W / AESRpf / B / 2002 / Dick Z / Atlantic Z / E: Bremus,Renate / F: Oldegarm,W.
8.00 |
48.45
|
36
GER
Matthias Gering
RFV Hubertus Anrath-Neersen
RFV Hubertus Anrath-Neersen
245
Coco Loco 8
W / Hann / Schi / 2007 / Cassus / Spartan / E: Venhorst,Jenny / F: Klare,Margret
Details
W / Hann / Schi / 2007 / Cassus / Spartan / E: Venhorst,Jenny / F: Klare,Margret
8.00 |
48.66
|
37
GER
Jascha Weiß
RFV Schmalbroich-Kempen e.V.
RFV Schmalbroich-Kempen e.V.
119
Calimero can win
W / Holst / Db / 2005 / Carano / Contender / E: Offergeld,Klaus / F: Sager,Franz
Details
W / Holst / Db / 2005 / Carano / Contender / E: Offergeld,Klaus / F: Sager,Franz
8.00 |
51.03
|
38
GER
Paulina Richter
RFV Kaarst 1924 e.V.
RFV Kaarst 1924 e.V.
905
San-Siro
H / Hann / Db / 2003 / San Brasil / Graf Grannus / 102WB75 / E: Richter,Paulina / F: Kreher,Kerstin
Details
H / Hann / Db / 2003 / San Brasil / Graf Grannus / 102WB75 / E: Richter,Paulina / F: Kreher,Kerstin
8.00 |
51.54
|
39
GER
Christina Bremus
RV Pont e.V.
RV Pont e.V.
625
Landino 104
W / Rhld / B / 2000 / Lancer II / Paradiso / E: Bremus,Christina / F: Ingenerf,Thomas
Details
W / Rhld / B / 2000 / Lancer II / Paradiso / E: Bremus,Christina / F: Ingenerf,Thomas
8.00 |
51.58
|
40
GER
Theo Möllemann
RV Graf Haeseler Sonsbeck-Labbeck 1
RV Graf Haeseler Sonsbeck-Labbeck 1
197
Charmeur de la Coeur M
W / Rhld / B / 2006 / Chambertin / Argentinus / E: Möllemann,Theo / F: Möllemann,Theo
Details
W / Rhld / B / 2006 / Chambertin / Argentinus / E: Möllemann,Theo / F: Möllemann,Theo
8.00 |
53.13
|
41
GER
Nadine Seerden
RFV Lobberich 1926
RFV Lobberich 1926
450
Feiner Kerl 78
H / Hann / F / 2006 / For Pleasure / Cacir AA / E: Seerden,Heidi / F: ZG Strunk,Wilhelm u.Heike
Details
H / Hann / F / 2006 / For Pleasure / Cacir AA / E: Seerden,Heidi / F: ZG Strunk,Wilhelm u.Heike
8.00 |
53.27
|
42
GER
Lena Marie Meier
RFV Dülken-Viersen e.V.
RFV Dülken-Viersen e.V.
868
Romina 437
S / Rhld / BSchi / 1997 / Remarque / Pokal / E: Meier,Lena Marie / F: Zens,Claudia
Details
S / Rhld / BSchi / 1997 / Remarque / Pokal / E: Meier,Lena Marie / F: Zens,Claudia
8.00 |
55.29
|
43
GER
Ralf Hermanns
RV Pont e.V.
RV Pont e.V.
490
Florestin 6
S / Hann / FkaSc / 2005 / For Pleasure / Champion Du Lys / E: Hermanns,Ralf / F: Düstersiek,Christine
Details
S / Hann / FkaSc / 2005 / For Pleasure / Champion Du Lys / E: Hermanns,Ralf / F: Düstersiek,Christine
8.00 |
55.84
|
44
GER
Werner Heyne
RFV Neunkirchen-City e.V.
RFV Neunkirchen-City e.V.
056
Baloumiro 2
W / OS / B / 2006 / Balou du Rouet / Zeus (Nurzeus) / E: Schwarz,Janine / F: Knemeyer,Katja
Details
W / OS / B / 2006 / Balou du Rouet / Zeus (Nurzeus) / E: Schwarz,Janine / F: Knemeyer,Katja
8.00 |
86.30
|
45
GER
Katharina Kerkenrath
RFV Kaarst 1924 e.V.
RFV Kaarst 1924 e.V.
525
Gepetto Z
W / Westf / B / 2003 / Gino Ginelli / Pontifex / E: Kerkenrath,Katharina / F: Zobel,Siegfried
Details
W / Westf / B / 2003 / Gino Ginelli / Pontifex / E: Kerkenrath,Katharina / F: Zobel,Siegfried
9.50 |
65.31
|
46
GER
Anna-Juliane Smit
RV Jan v.Werth Wachtendonk e.V.
RV Jan v.Werth Wachtendonk e.V.
774
Payman 4
H / Westf / F / 2004 / Pocalino / Quito de Baussy / E: Smit,Otto / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
H / Westf / F / 2004 / Pocalino / Quito de Baussy / E: Smit,Otto / F: Ramsbrock,Heinrich
9.75 |
66.39
|
47
GER
Kerstin Ilbertz
RV Pont e.V.
RV Pont e.V.
058
Balypso
W / Hann / Db / 2007 / Balou du Rouet / Calypso II / E: Breuer,Elke / F: Wilmhoff,Alfred
Details
W / Hann / Db / 2007 / Balou du Rouet / Calypso II / E: Breuer,Elke / F: Wilmhoff,Alfred
16.00 |
53.21
|
GER
August Foecker
RFV Dülken-Viersen e.V.
RFV Dülken-Viersen e.V.
137
Cappes
H / Holst / B / 2006 / Clearway / Ligorett / E: Foecker,August / F: ZG Schmidt,Heidi u.Jens P.
Details
H / Holst / B / 2006 / Clearway / Ligorett / E: Foecker,August / F: ZG Schmidt,Heidi u.Jens P.
Uitgesloten |
GER
Katrin Wieler
RV von Seydlitz Uedem
RV von Seydlitz Uedem
677
Linus 243
W / Rhld / B / 1999 / Lancer II / Romadour II / E: Wieler,Georg / F: Künstler,Heinz
Details
W / Rhld / B / 1999 / Lancer II / Romadour II / E: Wieler,Georg / F: Künstler,Heinz
Uitgesloten |
GER
Nina Maria Quinders
RV Graf Holk Grefrath e.V.
RV Graf Holk Grefrath e.V.
095
Brantops Glam-Rock
W / DR / 2002 / FS Golden Highlight / Mentos / 102UB28 / E: Abbelen,Anna-Christina / F: Brandel,Michael
Details
W / DR / 2002 / FS Golden Highlight / Mentos / 102UB28 / E: Abbelen,Anna-Christina / F: Brandel,Michael
Uitgesloten |
GER
Isabelle Krüger
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
RC Gut Neuhaus Grevenbroich
011
Alcadine T
S / Rhld / B / 2004 / Acorado`s Ass / Lancer III / E: Tillmann,Gilbert / F: Tillmann,Friedhelm
Details
S / Rhld / B / 2004 / Acorado`s Ass / Lancer III / E: Tillmann,Gilbert / F: Tillmann,Friedhelm
Uitgesloten |
GER
Hermann Günter Faber Dr.
FK St.Georgs Reiter u.Pferde
FK St.Georgs Reiter u.Pferde
613
Lady in black 15
S / Westf / R / 2005 / Lohengrin / Lanthan / E: Faber,Kristin / F: Tito,Friedhelm
Details
S / Westf / R / 2005 / Lohengrin / Lanthan / E: Faber,Kristin / F: Tito,Friedhelm
Uitgesloten |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.