Weilheim 2010
Preis der MCB Beteiligungsgesellschaft, Göppingen01 Springprüfung Kl. S* mit Stechen
|
1
GER
Tim Hoster
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
674
Nino des Buissonnets
W / SF / B / 2001 / Kannan / Narcos II / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb
Details
W / SF / B / 2001 / Kannan / Narcos II / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb
0.00 | 67.61 | 0.00 |
41.16
600.00 EUR |
2
SUI
Adrian Schmid
RSZ Boll e.V.
RSZ Boll e.V.
405
L.B.Centra
S / Hess / DbSch / 2000 / Centuryo / Almspatz / E: Liebherr,Hans / F: Heithecker,Klaus
Details
S / Hess / DbSch / 2000 / Centuryo / Almspatz / E: Liebherr,Hans / F: Heithecker,Klaus
0.00 | 69.76 | 0.00 |
47.22
450.00 EUR |
5
GER
Carina Münzing
RC Hofgut Bodelshofen e.V
RC Hofgut Bodelshofen e.V
281
Emilio 57
W / Westf / B / 2000 / Ehrentusch / Feuerglanz / E: Münzing,Ute / F: Feddermann,Josef
Details
W / Westf / B / 2000 / Ehrentusch / Feuerglanz / E: Münzing,Ute / F: Feddermann,Josef
0.00 | 70.14 | 4.00 |
47.29
250.00 EUR |
6
GER
Frieder Dietterle
TVRG Gültstein
TVRG Gültstein
142
Chaplie
W / Hess / B / 2000 / Centesimo I / Grandeur / E: Stall Dietterle GbR,Frieder / F: Bonin,Gerd
Details
W / Hess / B / 2000 / Centesimo I / Grandeur / E: Stall Dietterle GbR,Frieder / F: Bonin,Gerd
0.00 | 69.48 | 8.00 |
51.26
200.00 EUR |
7
CZE
Christine Klimova
509
Quattro's La Bonita
S / Old / Db / 2000 / Quattro B / Zeus (Nurzeus) / E: Reinhardt,Alberto / F: Böckmann,Aloys
Details
S / Old / Db / 2000 / Quattro B / Zeus (Nurzeus) / E: Reinhardt,Alberto / F: Böckmann,Aloys
4.00 | 62.46 |
200.00 EUR |
9
GER
Markus Kölz
RFG Burkhardshof
RFG Burkhardshof
431
Lisha S
S / Westf / B / 2000 / Lancer II / Landadel / E: Mayer,Eva / F: Sinnack,Julius-Peter
Details
S / Westf / B / 2000 / Lancer II / Landadel / E: Mayer,Eva / F: Sinnack,Julius-Peter
4.00 | 63.42 |
150.00 EUR |
10
GER
Thomas Volk
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
394
Landlicht CR
W / Old / Db / 2000 / Landjunge / Landgraf I / E: Volk,Thomas / F: Gestüt Rabenhof/Georg Clausen,Georg
Details
W / Old / Db / 2000 / Landjunge / Landgraf I / E: Volk,Thomas / F: Gestüt Rabenhof/Georg Clausen,Georg
4.00 | 64.16 |
150.00 EUR |
11
GER
Armin Engelhardt
RVFV VS-Zollhaus e.V.
RVFV VS-Zollhaus e.V.
039
Atleet 3
W / BWP / Db / 2000 / Flamenco Desemilly / Darco / E: Salmuth Dr.,Kai-Wigand von / F: ZG Clerix ,Gebrüder
Details
W / BWP / Db / 2000 / Flamenco Desemilly / Darco / E: Salmuth Dr.,Kai-Wigand von / F: ZG Clerix ,Gebrüder
4.00 | 64.24 |
100.00 EUR |
12
GER
Maren Walliser
RFV Weilheim/Teck
RFV Weilheim/Teck
146
Charite 6
S / Dt.Pf / Db / 1998 / Concerto I / Sir Shostakovich xx / E: Walliser,Johannes / F: Peters,Otto
Details
S / Dt.Pf / Db / 1998 / Concerto I / Sir Shostakovich xx / E: Walliser,Johannes / F: Peters,Otto
4.00 | 65.37 |
|
15
GER
Thomas Kluge
RFV Murrhardt e.V.
RFV Murrhardt e.V.
577
Santana 735
S / Württ / Db / 2000 / Senna Z / Artist / E: Kluge,Thomas / F: Bernhardt,Gerhard
Details
S / Württ / Db / 2000 / Senna Z / Artist / E: Kluge,Thomas / F: Bernhardt,Gerhard
4.00 | 65.81 |
|
= 2,900.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
19
GER
Tim Hoster
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
672
Connery 18
W / Hann / B / 2001 / Chasseur I / Argentan I / E: Octavia Farms LLC, / F: Borstelmann,Waltraud
Details
W / Hann / B / 2001 / Chasseur I / Argentan I / E: Octavia Farms LLC, / F: Borstelmann,Waltraud
4.00 | 67.05 |
|
20
GER
Marcel Marschall
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
673
Tres Chiq P
W / KWPN / Schi / 2000 / Indorado / Liostro / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb
Details
W / KWPN / Schi / 2000 / Indorado / Liostro / E: MSM Marschall Sportpferde-Manag.Gmb
4.00 | 67.11 |
|
21
GER
Ewald Güss
RV Hüttental e.V
RV Hüttental e.V
479
Montreal 48
W / KWPN / Schi / 2001 / Manhattan / Rigoletto / E: Birk,Fritz / F: ZG Schipper,H.A.u.G.G.
Details
W / KWPN / Schi / 2001 / Manhattan / Rigoletto / E: Birk,Fritz / F: ZG Schipper,H.A.u.G.G.
4.00 | 67.20 |
|
22
GBR
Claire Farnham
RV Erlenhof e.V.Köngen
RV Erlenhof e.V.Köngen
043
Baldinis-Girl
S / Holst / B / 1999 / Baldini I / Coriander / E: Faust,Tanja / F: Hoffmann,Karl-Heinz
Details
S / Holst / B / 1999 / Baldini I / Coriander / E: Faust,Tanja / F: Hoffmann,Karl-Heinz
4.00 | 68.69 |
|
23
GER
Thomas Kluge
RFV Murrhardt e.V.
RFV Murrhardt e.V.
397
Lara 457
S / Württ / B / 2002 / Loving Dancer / Argentinus / E: Kluge,Thomas / F: Vogler,Hubert
Details
S / Württ / B / 2002 / Loving Dancer / Argentinus / E: Kluge,Thomas / F: Vogler,Hubert
4.00 | 68.81 |
|
24
GER
Julian Stahl
RC Aischbach/Gültstein
RC Aischbach/Gültstein
396
Lapacho 2
W / Württ / Schi / 1998 / Le Champion / Latus II / E: Stahl Dr.,Joachim / F: Haupt- und Landgestüt Marbach,
Details
W / Württ / Schi / 1998 / Le Champion / Latus II / E: Stahl Dr.,Joachim / F: Haupt- und Landgestüt Marbach,
4.00 | 71.25 |
|
25
GER
Tim Hoster
Silit-RV Altheim
Silit-RV Altheim
667
Leon-Hardt
H / Württ / RSchi / 2003 / Landjunge / Corrado I / E: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof / F: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof
Details
H / Württ / RSchi / 2003 / Landjunge / Corrado I / E: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof / F: ZG Gühring,W.u.K./Hardthof
8.00 | 63.35 |
|
28
BEL
Raphael Masson
RV Löcherholz e.V.
RV Löcherholz e.V.
192
Colorit
H / Württ / Schi / 2003 / Coriano / Capitol I / E: Isaak,Klaus / F: Weimer,Hans-Dieter
Details
H / Württ / Schi / 2003 / Coriano / Capitol I / E: Isaak,Klaus / F: Weimer,Hans-Dieter
8.50 | 73.50 |
|
GER
Peter Aigner
PSZ Ettringen e.V.
PSZ Ettringen e.V.
305
Fenja 96
S / Bay / B / 1999 / Landor S / Furino / E: Deeg Dr.,Cornelia / F: Deeg Dr.,Cornelia
Details
S / Bay / B / 1999 / Landor S / Furino / E: Deeg Dr.,Cornelia / F: Deeg Dr.,Cornelia
Opgegeven |
|
SUI
Adrian Schmid
RSZ Boll e.V.
RSZ Boll e.V.
294
Faible Lafayette
S / Rhld / F / 2000 / Feuerstern / Funkenspiel / E: Schmid,Karl / F: ZG Grifka,Anita u.Dieter
Details
S / Rhld / F / 2000 / Feuerstern / Funkenspiel / E: Schmid,Karl / F: ZG Grifka,Anita u.Dieter
Opgegeven |
|
GER
Thomas Maier
RFV Waldstetten e.V.
RFV Waldstetten e.V.
119
Catago 4
W / Württ / Schi / 1996 / Carolus I / Pageno xx / E: Maier,Hermann / F: Maier,Hermann
Details
W / Württ / Schi / 1996 / Carolus I / Pageno xx / E: Maier,Hermann / F: Maier,Hermann
Opgegeven |
|
GER
Julia Baur
TRG Baltmannsweiler e.V
TRG Baltmannsweiler e.V
548
Robin Goodfellow 3
H / Hann / F / 2001 / Ravensburger / Fürstengold / E: Baur,Julia / F: Ritte,Uwe
Details
H / Hann / F / 2001 / Ravensburger / Fürstengold / E: Baur,Julia / F: Ritte,Uwe
Opgegeven |
|
GER
Stephanie Maier
RV Heidenheim
RV Heidenheim
597
Sinclaire 6
W / Württ / F / 1998 / Senna Z / Palisador / E: Maier,Stephanie / F: Müller,Anita
Details
W / Württ / F / 1998 / Senna Z / Palisador / E: Maier,Stephanie / F: Müller,Anita
Opgegeven |
|
GER
Tobias Sawatzki
LRZFV Göbrichen e.V.
LRZFV Göbrichen e.V.
452
Lucky Luck 17
W / Hann / B / 1999 / Laptop / Rio Branco / E: Sawatzki,Tobias / F: Kropp,Johann
Details
W / Hann / B / 1999 / Laptop / Rio Branco / E: Sawatzki,Tobias / F: Kropp,Johann
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.